Головна » 2013 » Жовтень » 21 » «Арсенал» - «Динамо» - 0:2
08:36
«Арсенал» - «Динамо» - 0:2

Київське дербі впертим не вийшло, адже динамівці на сьогоднішній день сильніші, що вони зуміли довести ще у першому таймі.

За «канонірів» відбувся дебют Станіслава Богуша, якому одразу довелось захищати ворота у грі проти попередньої своєї команди. І утримувати  «нуль» на табло йому вдалось менше 20-ти хвилин. За цей час він не дав забити Андрію Ярмоленку, Юнесу Беланда та Д’ємерсі Мбокані. Але тиск на ворота продовжувався, і Джермейн Ленс пробив напевно − з рикошетом від стійки − 0:1. Не довго довелось чекати і другого взяття воріт від номінальних гостей, тим більше «каноніри» йшли вперед, намагались відігратись і створювали вільні зони на власній половині поля. Як наслідок, в одному з моментів Ленс вивів на удар Ярмоленка, який зіграв спокійно − 0:2. Останню частину першого тайму більш активно проводив «Арсенал», однак Максим Шацьких та Домінік Адійя скоротити відставання не зуміли.

Повторення минулого туру для обох команд не сталось. Тоді «Динамо» не зупинялось у матчі з донецьким «Металургом», а «Арсенал», навпаки, не міг спинити «Шахтар». Тепер команда Олега Блохіна зробила менше влучних ударів, ніж тоді забила голів. Господарі поля, діями яких вперше керував Сергій Закарлюка, доклали багато зусиль, аби забити хоча б один м’яч. В одному з епізодів найактивніший серед партнерів Адійя намагався пробити з меж воротарського майданчика, але Олександр Шовковський ціною ушкодження і наступної заміни зумів врятувати володіння. А у компенсований час Юрій Бушман ще ближче був до голу, та тепер вже Максима Коваля підстрахувала стійка. «Динамо» також могло збільшити перевагу, однак думки гравців, очевидно, були вже у наступному матчі Ліги Європи УЄФА.
Переглядів: 371 | Додав: Босий | Теги: «Арсенал» - «Динамо» - 0:2 | Рейтинг: 5.0/1