Головна » 2013 » Вересень » 30 » «Арсенал» - «Севастополь» - 3:1
23:53
«Арсенал» - «Севастополь» - 3:1

Вдруге поспіль «каноніри» на своєму полі святкують вольовий успіх після програного першого тайму.

Безперечно кращим настрій напередодні гри був у кримчан, і це позначилось на діях команд у першому таймі. «Арсенал» атакував рідше, хоча й намагався кожного разу завершувати перехід у наступ влучними ударами. Зокрема, В’ячеслав Шарпар виграв боротьбу після кутових від Максима Шацьких. «Севастополь» був наполегливішим, щоправда, із завершальним штрихом їх зусиль тривалий час не складалось. Але Олександр Ковпак все ж зумів засмутити колишніх одноклубників, коли заробив пенальті за підніжку від Андрія Хомина. 11-метровий удар реалізував Маріуш Левандовські. І ця подія вибила з колії киян, які до перерви могли пропускати ще. Та штрафний Сергія Симоненка прийшовся у поперечину, а Євген Боровик врятував партнерів від «пострілу» Артура Карнози.

Все кардинально помінялось з початком другого тайму. Мабуть, гра гостям настільки легко давалась, що вони вирішили справу перемоги вже вирішеною. А «Арсенал» згадав, як 2 тижні тому переграв «Волинь», і використав той же сценарій. Навіть перевершив його. Попередженнями для кримчан були епізоди, коли Шацьких не дотягнувся до прострілу Домініка Адійя, а Артем Кравець вийшов сам на сам та пробив вище цілі. Але невдахи попередніх моментів реабілітувались, коли Шацьких навісив зі штрафного, а Кравець головою відправив м’яч у сітку. Потім Володимир Аржанов у дотик красиво влучив під поперечину, коли йому асистував Олег Гераимюк, який щойно з’явився на заміну. А довершив справу гольовим «дублем» Кравець − нападнику допоміг зрячею передачею Адійя. Програвши, «Севастополь» втратив шанс наблизитися до лідируючої групи, а кияни віддалились від двійки аутсайдерів.
Переглядів: 437 | Додав: Босий | Теги: «Арсенал» - «Севастополь» - 3:1 | Рейтинг: 5.0/1