Самі найкращі спортивні новини

Головна » 2013 » Вересень » 16 » «Арсенал» - «Волинь» - 2:1
10:23
«Арсенал» - «Волинь» - 2:1
«Арсенал» - «Волинь» - 2:1Вольова перемога господарів дозволила їм залишити небезпечну зону та перервати серію невдач, тоді як лучани у нинішньому році на виїзді не виграють. «Арсенал» - «Волинь» - 2:1 Хоча існує багато питань щодо подальшої долі київського клубу, команда «Арсенал» справно виконує роботу, готуючись до чергових поєдинків, та виходячи на поле у бойовому складі та з претензіями на максимальний результат. Однак і суперники ставлять перед собою ті ж цілі. Зокрема, Віталій Кварцяний посилив захисну ланку лучан ізраїльським легіонером Галом Шішем. Ледь не єдину гольову нагоду у господарів змарнував Артем Кравець, який головою неточно пробив після навісу з лівого флангу. «Волинь» відійшла від звичного активного футболу, зайнявши вичікувальну позицію. І отримала бажану нагоду у першому таймі, яку сповна використала. Дмитро Козьбан промчав правим краєм, а Міхель Бабатунде виявився спритнішим за голкіпера із захисником, які зіштовхнулись між собою. Такою форою гості не скористались, несподівано двічі раз за разом пропустивши у дебюті другої 45-хвилинки. Спочатку Кравець забивав з нічого у порожні ворота, коли Віталій Неділько банально не влучив по простому м’ячу. Зіпсованим настроєм лучан «Арсенал» скористався миттєво, коли Володимир Аржанов з лівого флангу навісив на Домініка Адійя, і нападник легко головою переграв воротаря − 2:1. Ледь не «поховав» «Волинь» Кравець, але другий вихід сам на сам програв Недількові. Коли ж настав час гравців приїжджого колективу демонструвати характер, відповідних якостей гості не проявили. Не сприяв яскравому футболу і сильний дощ, який зробив заключну частину гри не надто видовищною.
Переглядів: 471 | Додав: Босий | Теги: «Арсенал» - «Волинь» - 2:1 | Рейтинг: 5.0/1