Головна » 2013 » Серпень » 4 » «Арсенал» - «Ворскла» - 1:1
23:31
«Арсенал» - «Ворскла» - 1:1
«Арсенал» - «Ворскла» - 1:1 Полтавська команда була близька лише до другої гостьової перемоги над «канонірами», але у більшості не втримала рахунок на свою користь.

На ході подій значним чином позначилась швидка червона картка. У меншості опинився «Арсенал», адже арбітр Олександр Білокур суворо оцінив два поспіль порушення В’ячеслава Шарпара. Після другого одразу ж гості розіграли штрафний удар, і Євгеній Ткачук пробив поруч з «дев’яткою». Далі «Ворскла» не випереджала подій, проте час від часу примушувала працювати захист і голкіпера господарів. Зокрема, Євген Боровик витягнув з-під поперечини удар від Дениса Дедечка, а Ахмед Янузі перевірив готовність стража воріт здалеку. А потім та ж зброя від Дедечка дозволила гостям матеріалізувати свої прагнення забити − 0:1. І під завісу тайму такий його фінал виглядав логічно.

Лише самі гості винуваті, що віддали супернику ініціативу одразу з початком другого тайму. І кияни не заспокоїлись, поки не розхитали захист полтавчан. Зрівняти цифри на табло по черзі мали нагоду Максим Шацьких, Олег Герасимюк, Артем Кравець, який вийшов на заміну. Саме він і заробив кутовий, після якого Володимир Аржанов отримав від опікунів занадто багато часу для обробки м’яча і вдячно скористався таким подарунком - 1:1. Потім «Ворскла» схаменулась, почала розігрувати зайвого гравця. Допоміг підопічним і Василь Сачко, випустивши Артема Громова та Івана Кривошеєнка. Вони удвох і створили найкращий момент в останній відрізок матчу. Удар Кривошеєнка зі зручної позиції лише на кілька сантиметрів пройшов поруч з дальньою стійкою.

Переглядів: 359 | Додав: Босий | Теги: «Арсенал» - «Ворскла» - 1:1 | Рейтинг: 5.0/1