Головна » 2013 » Серпень » 18 » «Чорноморець» - «Арсенал» - 1:0
09:31
«Чорноморець» - «Арсенал» - 1:0
«Чорноморець» - «Арсенал» - 1:0Одесити продовжують серію вдалих ігор, а от «каноніри», схоже, потрапили у чорну смугу.

Склад гостей здивував досить відчутно. Одразу половина провідних виконавців гостей не змогли приїхати до Одеси через інфекційне захворювання. Тому Юрій Бакалов змушений був експериментувати, а також давати шанс молоді. Основних голкіперів не було в обох командах − для «моряків» відсутність Дмитра Безотосного була єдиною втратою. Однак Євген Паст та Віталій Рева діяли у воротах доволі надійно. Хоча протягом усього матчу більш активно грали господарі, найнебезпечніші епізоди до перерви виникали саме біля їхніх воріт. Микола Вечурко здалеку пробив у лічених сантиметрах від «дев’ятки», а Володимир Аржанов з центру штрафного майданчика не зумів переграти голкіпера.

Для того, щоб посилити тиск на гостей, Роман Григорчук з початку другого тайму випустив на передній край ще одного форварда − Сергія Самодіна. І такий хід себе виправдав доволі швидко. За свіжим гравцем трохи не встиг Рафаель дос Сантос і притримав суперника, щойно той увірвався до штрафної зони. З пенальті Олексій Антонов пробив впевнено і відзначився єдиним голом у матчі. Цікаво, що «Арсенал» вдруге поспіль програє тільки через пропущені 11-метрові удари. Міг рахунок подвоїтись, коли Антонов метрів з 23-х потужно пробив у стійку. У киян кілька разів найкращим чином себе проявляв Максим Шацьких, однак ветерану трохи не щастило, а гідної підтримки серед партнерів він не знайшов. Чергова перемога «Чорноморця» міцно закріпила команду серед лідерів, а от «каноніри» відчутно відстають від провідної групи.

Переглядів: 553 | Додав: Босий | Теги: «Чорноморець» - «Арсенал» - 1:0 | Рейтинг: 5.0/1