Головна » 2013 » Вересень » 1 » «Чорноморець» - «Іллічівець» - 1:0
23:36
«Чорноморець» - «Іллічівець» - 1:0
«Чорноморець» - «Іллічівець» - 1:0Одесити виграють на внутрішній арені 5-й матч поспіль, наздогнавши «Дніпро». Маріупольці втрачають одну позицію після поразки.

Господарі хотіли подарувати свято місцевим вболівальникам, які у великій кількості прийшли привітати улюбленців з виходом до групового раунду Ліги Європи УЄФА. І хоча сили одеситів не безмежні, Роман Григорчук використав з перших хвилин лише трьох більш свіжих виконавців, вирішивши, що відпочити можна буде наступного тижня. В «Іллічівця» була суттєва втрата у центрі оборони, де Сергій Яворський змінив Івана Ордеця. Також не було навіть у запасі Руслана Фоміна. Вдома «Чорноморець» зобов’язаний був йти вперед і робив це, володіючи територіальною перевагою, але на кількості гольових нагод це ніяк не позначилось. Суперники обмінювались нечастими уколами, з якими захист та воротарі впорались, а ще більше було неточностей з боку атакуючих гравців.

Після перерви загальна картина, того що відбувалось на полі, не змінилось. Підступні удари Андерсона Сантани та Леонардо показали клас Рустама Худжамова, а у відповідь Олександр Мандзюк пробив головою у стійку. І все ж більш наполегливими виявились «моряки». Олексій Антонов, який виглядав до того не так яскраво, як завжди, дочекався моменту. Форвард сам розпочав комбінацію, підключив до атаки Івана Бобка та встиг добігти до воріт, щоб відгукнутись на передачу у відповідь. Шансів змінити мінімальний рахунок з обох сторін практично не було. Торніке Окріашвілі перевірив Дмитра Безотосного, але той мав твердий намір відстояти «на нуль». Прагнення господарів збільшити рахунок було помітнішим, однак і без другого м’яча «Чорноморець» виконав завдання.

Переглядів: 434 | Додав: Босий | Теги: «Чорноморець» - «Іллічівець» - 1:0 | Рейтинг: 5.0/1