Головна » 2013 » Вересень » 22 » «Динамо» - «Карпати» - 1:0
23:18
«Динамо» - «Карпати» - 1:0
«Динамо» - «Карпати» - 1:0Провівши весь матч у неспинних атаках, кияни зуміли матеріалізувати перевагу лише в один, але від того не менш цінний гол.

Оновлений тренерський штаб Олега Блохіна  змінив стартовий склад, але двоє футболістів, які вийшли з перших хвилин здивували найбільше − це Сергій Сидорчук та Євген Макаренко. Особливих тактичних нововведень не було помітно. Все та ж ставка на стартовий штурм, вінцем якого був пас Олега Гусєва на Д’ємерсі Мбокані і удар від того метрів з 12-ти у стійку. Львів’яни також йшли в атаку, але вкрай рідко − тоді, коли це дозволяли кияни. А самі господарі продовжували марнувати нагоди. Добре здалеку бив Сидорчук, однак чи то невлучно, чи Олександр Ільющенков грав надійно, а захисники його підстраховували. І все ж ще двічі до завершення перших 45-ти хвилин динамівці вибачили гостей, знову потрапляючи у ту саму стійку. Це зробив після удару головою Мбокані, а після самостійного проходу Юнес Беланда.

Помінявшись воротами, ситуація для гостей стала ще більш безпросвітною. Адже тепер «Карпати» лише захищались, а контргра носила досить умовний характер. Мало не кожен футболіст «Динамо» загрожував чужим воротам. Був і лідер серед тих, хто раз за разом марнував моменти. Як і раніше, Мбокані демонстрував дивовижну нереалізацію стовідсоткових моментів. Вихід на заміну Джермейна Ленса та Брауна Ідейе став вирішальним. Єдину гольову атаку розпочав Ленс навісом на Андрія Ярмоленка, той пробив головою, Ільющенков знову зробив, що міг, але добивання від Ідейе вже не мало перепон − 1:0. Ця перемога дозволяє киянам піднятись на одну сходинку і посідати зараз вже 5 місце.
Переглядів: 503 | Додав: Босий | Теги: «Динамо» - «Карпати» - 1:0 | Рейтинг: 5.0/1