Самі найкращі спортивні новини

Головна » 2013 » Жовтень » 7 » «Динамо» - «Металург» Д. – 9:1
14:56
«Динамо» - «Металург» Д. – 9:1

Динамівці сповна помстились за свої попередні невдачі і за поразку земляків з «Арсенала» у Донецьку днем раніше.

«Динамо» - «Металург» Д. − 9:1

Цього разу Олег Блохін зробив не так багато коректив до складу попередньої гри. Відсутність Брауна Ідейе та Євгена Хачеріді була вимушеною через дискваліфікацію, а от у ворота тренер вирішив повернути Олександра Шовковського. У донеччан вибору досвідчених виконавців на сьогодні взагалі майже немає. При цьому «Металург» знову прагнув зарекомендувати себе, перш за все, в атаці. Власне кажучи, саме за це гості і були покарані. Бажання залишити у минулому серію матчів зі втраченими очками, динамівці неслись вперед, ловлячи суперника на виникненні вільних зонах на його половині поля. Джермейн Ленс змусив Дениса Голайда піти на фол останньої надії. Андрій Ярмоленко зробив покарання подвійним: окрім меншості, гості отримали ще й гол зі штрафного, коли м’яч зачепив одного із захисників у «стінці». Невдовзі ще одна контратака призвела до голу киян: Д’ємерсі Мбокані помітив Ленса, і той забивав вже у порожні ворота − 2:0.

Донеччани ніяк не знітились, і в останні 15 хвилин першого тайму, попри чисельні склади суперників, мали забивати 3-4 м’ячі. Підводила їх і неточність, і Шовковський демонстрував клас. Однак одного разу Джордже Лазіч отримав м’яч з флангу, обіграв один в один Александара Драговича і скоротив відставання. Продовжити після перерви у тому ж дусі команда Сєргєя Ташуєва не змогла. Досить швидко господарі довели рахунок до розгромного. Мбокані віддав другий результативний пас у матчі − тепер на Юнеса Беланда. Ленс оформив свій гольовий «дубль» також не без допомоги Мбокані, який влучив у стійку, а марокканець зіграв на добиванні. Вирішив в індивідуальних здобутках від Ленса не відставати і Ярмоленко. Однак його другому голу посприяла помилка Олександра Бандури, який пропустив простий м’яч. Потім вміння забивати здалеку продемонстрував Лукман Аруна, реалізувавши ще один штрафний удар у матчі − 6:1. Невдовзі черга дійшла і до третього «дуплету» матчу. Це Беланда з району 11-метрової позначки відгукнувся на третій у матчі результативний пас Мбокані. Найбільш нестримним у бажанні оформити хет-трик виявився Беланда, якому цього разу асистував Олег Гусєв. А останню крапку поставив сам Мбокані, скориставшись ще одним провалом суперника у центральній зоні.
Переглядів: 367 | Додав: Босий | Теги: «Динамо» - «Металург» Д. – 9:1 | Рейтинг: 5.0/1