Головна » 2013 » Серпень » 18 » «Динамо» - «Таврія» - 2:0
22:48
«Динамо» - «Таврія» - 2:0
«Динамо» - «Таврія» - 2:0Тільки перша половина гри тримала інтригу, а після перерви динамівці дотиснули аутсайдера Чемпіонату ПЛ.

Кияни продовжують шукати свою гру, а Олег Блохін оптимальне сполучення виконавців. Андрій Ярмоленко оговтався від травми, але перебуває зараз ще не у тих кондиціях, щоб повести партнерів за собою. За цих умов головні ролі на себе взяли Роман Безус, Олег Гусєв та Д’ємерсі Мбокані. Саме вони і створили найбільше неприємностей для гостей до перерви. Конголезець найчастіше завершував зусилля партнерів, але добре потренувавши Даміра Кахрімана, пробити його не зумів, а одного разу просто на кілька сантиметрів не влучив у порожній кут воріт. «Таврія» важко входила у матч, а потім почала шукати моменти для відповідей. Активно діяв на вістрі командних дій Максим Фещук, гідної альтернативи якому у нападі після від’їзду Антона Шиндера, не залишилось. Форвард спочатку не дотягнувся, щоб замкнути простріл від Юрія Путраша, а пізніше обіграв Александара Драговича і пробив з 20-ти метрів трохи вище цілі.

Як це вже неодноразово було з «Таврією», після перерви команда не витримала напругу і доволі швидко пропустила вперше. Тепер Мбокані дав пас на хід Безусу − Роман в оточенні 4-х захисників спочатку зберіг м’яч, а потім низом пробив і рикошетом від штанги «куля» залетіла у сітку − 1:0. Спроби відігратись у сімферопольців постійними і реальними не назвеш. Коли господарі заспокоїлись, вони почали більш розважливо шукати моменти для збільшення рахунку. І забити найважливіше було для Ярмоленка. Андрій все ж дочекався свого моменту, змарнувавши перед цим кілька інших нагод. Але потім Мбокані поборовся за верховий м’яч, а заволодів ним саме Ярмоленко і ефектно вразив порожні ворота − 2:0. Могли господарі розраховувати і на більше, однак Кахріман залишався на висоті до останніх хвилин. Після цього матчу «Динамо» піднялось на 6-й рядок турнірної таблиці.
Переглядів: 403 | Додав: Босий | Теги: «Динамо» - «Таврія» - 2:0 | Рейтинг: 5.0/1