Головна » 2014 » Липень » 28 » «Динамо» - «Ворскла» - 1:0
09:27
«Динамо» - «Ворскла» - 1:0

Швидкий гол колишньої «зірки» полтавського клубу Романа Безуса вирішив долю поєдинку на користь киян.

Кияни не мали багато змін у порівнянні з матчем за Інтер Суперкубок України, але вони досить гучні. У запасі залишився Андрій Ярмоленко, а Д’ємерсі Мбокані за офіційною версією травмований. У «Ворскли» з нових гравців одразу з’явився лише екс-карпатівець Андрій Ткачук. Гості досить сміливо розпочали зустріч і першими потурбували Олександра Шовковського. Натомість самі пропустили швидкий гол, і картати за це вони можуть лише самі себе. Олег Гусєв на чужій половині поля здійснив перехоплення, вивів на ударну позицію Артема Кравця, який з рикошетом заробив кутовий. На його подачу Дмитро Непогодов не зреагував, а Денис Дедечко навіть не вистрибнув. Як наслідок, Роман Безус забив колишнім одноклубникам без серйозних перешкод. Надалі кияни продовжували тримати ініціативу, проте до серйозних моментів практично не доводили справу.

Мінімальне відставання гостей залишало в силі інтригу та шанс на відновлення рівноваги. У роботі з м’ячем та активності у центрі поля «Ворскла» мало чим поступалась супротивнику, про що свідчить значно більша кількість порушень динамівцями. А от на завершальній стадії у гостей мало що виходило. Ротація форвардів від Василя Сачка також не принесла успіху. «Динамо», навпроти, досить регулярно нагадувало про себе Непогодову, і той, як міг, реабілітовувався за помилку першого тайму. Він виграв ближній бій в Артема Кравця, а пізніше в Александара Драговіча та Домагоя Віди. Виклався і Ярмоленко у ті хвилини, що йому відвів Сергій Ребров. Від цього полтавський захист не мав ані хвилини на відпочинок, проте на підсумковому рахунку це ніяк не позначилось – 1:0.

Переглядів: 609 | Додав: Босий | Теги: «Динамо» - «Ворскла» - 1:0 | Рейтинг: 5.0/1