Самі найкращі спортивні новини

Головна » 2013 » Серпень » 25 » «Дніпро» - «Шахтар» - 3:1
22:51
«Дніпро» - «Шахтар» - 3:1

Будь-яка поразка «гірників» - подія надзвичайна та неординарна, а дніпропетровцям лише кількох хвилин не вистачило для «великої» перемоги.

Суперники постали перед глядачами на центральний поєдинок туру в оптимальних складах. Активніше на перших хвилинах виглядали господарі. Саме вони створили реальну нагоду, аби відкривати рахунок. Матеус на фланзі позбувся опіки В’ячеслава Шевчука і ідеально навісив на Романа Зозулю − нападник не влучив у ціль метрів з 10-ти. Схожий за важливістю епізод трапився трохи пізніше на протилежній половині поля, коли Шевчук асистував Едуардо. Удар п’ятою хорвата за паспортом прийшовся у руки Дениса Бойка. Надалі проблеми для захисту «Дніпра» приносили кутові, а «Шахтар» міг постраждати від того ж Зозулі. Бажання Романа заважало на завершальній стадії, а також призводило до порушень правил з його боку. У цілому відсутність голів перед перервою виглядало логічно.

Все змінилось після відпочинку. Зозуля вирішив, що хто хоче, той все одно свого досягне. Форвард вийшов на поле спокійним і зробив свою справу відмінно, долучившись  до всіх 3-х голів господарів. Перші два він забив головою. Відкрив рахунок з гри після навісу Євгена Коноплянки, а подвоїв після штрафного, який виконував Руслан Ротань. На додачу він же заробив пенальті, коли також намагався зіграти головою (подавав Іван Стрініч), але отримав поштовх у спину від Шевчука. З «позначки» Євген Селезньов зробив рахунок 3:0. Але чемпіонський характер донеччан не дозволив програвати без свого останнього слова. І навіс Даріо Срни зі штрафного використав Олександр Кучер. Такий результат у Дніпропетровську наблизив переможців до «Шахтаря» на відстань 2-х очок, а лідерство зберіг «Металіст».

Переглядів: 343 | Додав: Босий | Теги: «Дніпро» - «Шахтар» - 3:1 | Рейтинг: 5.0/1