Головна » 2013 » Серпень » 3 » «Іллічівець» - «Карпати» - 1:1
13:30
«Іллічівець» - «Карпати» - 1:1
У поточному Чемпіонаті ПЛ маріупольці вдома не виграють, а львів’яни на чужих полях не знають поразок.

У господарів поля головною зміною стало повернення до основного складу Рустама Худжамова після 2-х пропущених турів через травму. У складі гостей Олександр Севідов зробив більше перестановок. Зокрема, вперше в основному складі у цьому сезоні з’явились Ігор Тищенко та Сергій Зеньов, а Грегор Балажіц повернувся туди. Невисокий темп зустрічі, який ініціювали маріупольці, виявився цілком прийнятним для «Карпат» і доволі зручним для них. Роман Підківка набирає впевненості завдяки місцю основного голкіпера команди. І йому було неважко відбити єдину влучну за 45 хвилин спробу Руслана Фоміна. Ще раз Балажіц став на шляху м’яча після удару Вячеслава Чурка, а інші намагання «Іллічівця» були відверто невлучними. А от галичани один з небагатьох «стандартів» реалізували. На подачу Младена Бартуловіча з кутового відгукнувся Балажіц, за яким стежили не так пильно, як за іншими виконавцями − 0:1.

Другий тайм візуально не надто відрізнявся від того, що суперники показували раніше. Тільки тепер територіальна перевага господарів мала більший успіх. «Карпати» доволі часто порушували правда, за що згодом і були покарані. Одну із замін Миколи Павлова цілком можна назвати результативною. Віталій Федотов примусив піти Тищенка на фол. І якщо удари в Олексія Полянського цього вечора не йшли, то Давід Таргамадзе виконав прямий удар з 17-ти метрів без шансів для голкіпера. На останніх хвилинах більш важко було гостям. Загалом сценарій цієї зустрічі для них повністю повторив те, що відбувалось два тижні тому у Донецьку проти «Металурга». Як наслідок, нічия, яка, виходячи з перебігу подій, у рівній мірі справедлива для обох сторін. Посилння на статтю: http://footballnews.my1.ru