Головна » 2013 » Серпень » 18 » «Іллічівець» - «Металург» Д. – 3:0
09:37
«Іллічівець» - «Металург» Д. – 3:0
«Іллічівець» - «Металург» Д. – 3:0 Після рівного першого тайму у подальшому маріупольці гостям з обласного центру не залишили найменшого шансу хоча б на нічию.

«Іллічівець» - «Металург» Д. − 3:0

Обидві команди з Донеччини мали додатковий стимул, щоб завершити зустріч на свою користь. Для господарів  - це безвиграшна серія, яка тягнулась, починаючи з 2-го тура. Окрім того, Микола Павлов досягнув позначки у 500 матчів на елітному рівні України. «Металург» вперше вийшов грати під орудою Сергія Ташуєва, а дебют − не менш важливий за ювілей. У маріупольців не змогли зіграти два важливі виконавці − грузинські легіонери Торніке Окріашвілі та Давід Таргамадзе. Тренерський штаб вирішив замінити їх Сергієм Шевчуком, який нечасто отримує місце на полі з перших хвилин, а також Владиславом Кулачем. Молодий нападник вдало зіграв за молодіжну збірну і у тому ж дусі повноцінно дебютував у Прем’єр-лізі. Донеччани також посилили склад у порівнянні з минулим матчем проти «Арсенала».

До перерви голкіпери обох команд нечасто вступали у гру, хоча вона була досить жвавою, проходила на зустрічних курсах. Відпочинок явно пішов на користь «Іллічівцю». І вже перші 10 хвилин після виходу з роздягальні забезпечили перемогу цій команді. Причому вкотре футболісти віддячили Павлову за довіру. Шевчук пробив штрафний, «стінка» з донеччан не виявилась міцною, і Юрію Паньківу було складно виправити ситуацію. Згодом захист гостей просто наодинці залишив Кулача, і той у дотик переправив м’яч у ворота після націленої подачі того ж Шевчука. Такий поворот подій змусив на деякий час «Металург» зупинитись, однак одразу рахунок не був доведений до «великого». Потім Максим Дегтярьов не зміг переграти Рустама Худжамова та загострити ситуацію на полі. А приазовці все ж таки реалізували ще одну атаку. Після вкидання ауту у головних ролях знову опинились герої зустрічі: тепер вже Кулач асистував Шевчуку − 3:0.

Переглядів: 370 | Додав: Босий | Теги: «Іллічівець» - «Металург» Д. – 3:0 | Рейтинг: 5.0/1