Головна » 2013 » Жовтень » 21 » «Іллічівець» - «Шахтар» - 1:3
08:22
«Іллічівець» - «Шахтар» - 1:3

Лише два 11-метрових удари у середині другого тайму дозволили чемпіону країни зламати неприємний для себе хід поєдинку.

Негода поставила під сумнів проведення зустрічі у Маріуполі. Однак навіть сильний дощ не завадив досить цікавому та багатому на моменти поєдинку. У господарів склад був практично оптимальним, хіба що не вистачало Олексія Полянського. А от «гірники» вкотре вийшли з експериментальною лінією захисту, а інші ланки виглядали оптимальними за прізвищами. Швидше пристосувались до умов маріупольці, в яких Майкон не зумів сильно пробити, вийшовши сам на сам, а Руслан Фомін відзначився мінімальним промахом. На чергу прийшли дві стійки на протилежні ворота, які від рук Рустама Худжамова після ударів Алекса Тейшейри та Луіса Адріано виручали господарів. Команда Миколи Павлова не відсиджувалась у захисті, і двічі кутові були надто небезпечними. Спочатку Андрій Пятов завадив «сухому листу» від Сергія Шевчука, а у наступному епізоді справа дійшла до удару Олексія Довгого. Під м’яч підставив голову Тарас Степаненко і мимохіть став автором автоголу.

Другий тайм розпочався з виходу на заміну Даріо Срни. Хорват явно додав активності на правому фланзі своєї команди, а також збільшив віру партнерів у власні сили. Кількість моментів біля воріт «Іллічівця» помітно  зросла, хоча в окремі проміжки часу і приазовці вдавались до контролю м’яча на чужій половині поля. Підопічним Мірчі Луческу довго елементарно не щастило, коли м’ячі пролітали у лічених сантиметрах від рамки воріт, а у ній Худжамов демонстрував високий рівень майстерності. Чого не вдалось з гри, гості зуміли з пенальті. Спочатку Руслан Фомін необачно жорстко у власному штрафному майданчику врізався у корпус Ілсіньо, а за кілька хвилин Владислав Кулач без крайньої необхідності пішов у нечистий підкат проти Алекса Тейшейри. Обидва 11-метрові Срна реалізував без тіні сумнівів. Наостанок ще й Луіс Адріано заспокоїв власних прихильників, коли від штанги (тепер каркас зіграв за донеччан) встановив несильним ударом з середньої відстані остаточний рахунок − 1:3.

Переглядів: 379 | Додав: Босий | Теги: «Іллічівець» - «Шахтар» - 1:3 | Рейтинг: 5.0/1