Головна » 2013 » Вересень » 16 » «Іллічівець» - «Зоря» - 1:0
10:19
«Іллічівець» - «Зоря» - 1:0

Швидкий гол господарів призвів до першої перемоги приазовців над луганцями за більше ніж три роки і рокіровки суперників у поточних здобутках.

Матч у Маріуполі розпочався з хвилини мовчання, адже прийшла сумна звістка про передчасну смерть гравця «Зорі» Максима Івановича Білого, якому було лише 24 роки…

Сам поєдинок пройшов під диктовку господарів, особливу увагу у складі яких привертав до себе новобранець Майкон. Щоб дебют за нову команду пройшов вдало, бразилець відзначився голом вже у дебюті зустрічі. Розпочалось все після помилки на виході Кршевана Сантіні, і комбінація «Іллічівця» отримала друге життя. Зрештою, голкіпер намагався виправитись, відбивши м’яч після удару Віталія Федотова, а от з добиванням Майкона не впорались ані захисники, ані страж воріт. Згодом головні герої попередньої комбінації не вирішили між собою, кому бити, хоча створили реальну нагоду для подвоєння рахунку. Згодом знайшлась робота і для Рустама Худжамова, який зумів нейтралізувати виходи Даніло та Янніка Болі.

У другому таймі щось потрібно було змінювати «Зорі», однак ситуацією тривалий час повністю володіли господарі. І лише збіг обставин, що жоден з їхніх моментів забити вдруге так і зняв питання про переможця. Зокрема, Сантіні врятував ворота після удару Майкона, хоча у цьому епізоді більш доречним був би пас від нападника, Андрій Тотовицький, навпаки, віддав зайву передачу, а Торніке Окріашвілі не пробив голкіпера з меж воротарського майданчику. За це «Іллічівець» ледь не був покараний, коли Богдан Бутко лише ціною фолу останньої надії і меншістю своїх партнерів перервав вихід сам на сам у Павла Худзіка. Двічі «Зоря» була близька до нічиєї − після штрафного від Джаби Ліпартії, та після удару Віталія Вернидуба в останній атаці, однак везіння у ці моменти було на боці господарів − 1:0.
Переглядів: 532 | Додав: Босий | Теги: «Іллічівець» - «Зоря» - 1:0 | Рейтинг: 5.0/1