Головна » 2013 » Вересень » 30 » «Карпати» - «Таврія» - 2:1
23:46
«Карпати» - «Таврія» - 2:1
«Карпати» - «Таврія» - 2:1Головні події львівського матчу відбулись у другому таймі, коли господарі програвали, але виявили волю до перемоги.

Напередодні зустрічі «Таврія» зазнала чергових кадрових втрат. Якщо про неможливість зіграти Юрія Путраша та Максима Фещука було відомо заздалегідь, то в останні дні до травмованих приєднались Сергій Назаренко та Станіслав Причиненко. Основний склад гостей все одно виглядав по-бойовому. А от гідної заміни в Янніса Хрістопулоса не було. Не все гаразд з креативністю було і у господарів, адже Младен Бартуловіч та Денис Васін з різних причин дивились за грою з трибуни. Тому у першому таймі було обмаль по-справжньому гострих епізодів, і нулі на табло виглядали абсолютно логічно.

Проте команди надолужили прогаяне після відпочинку. Для початку «Таврія» забила перший гостьовий м’яч сезону. Після прострілу зі штрафного від Максима Калініченка у власні ворота м'яч зрізав Ігор Пластун, тобто самі кримчани на чужих полях ще не забивали. Час йшов, а «Карпати» нічого не могли вдіяти із захистом суперника, який проводив одну з найкращих ігор. Але все змінив Олег Голодюк. Його падіння під час опіки з боку Карла Свенссона було розцінено Анатолієм Абдулою як порушення правил від шведського легіонера. Пенальті реалізував Сергій Зеньов, а потім невідкладно львів’яни відзначились вдруге. Антигероєм для «Таврії» став Аніс Буссаїді, який заробив штрафний на власні ворота, а після удару Голодюка він же зрізав м’яч, дезорієнтувавши Даміра Кахрімана − 2:1. Фінальний штурм сімферопольців мав місце, однак успішним не став.
Переглядів: 444 | Додав: Босий | Теги: «Карпати» - «Таврія» - 2:1 | Рейтинг: 5.0/1