Головна » 2013 » Серпень » 11 » «Карпати» - «Зоря» - 0:0
09:35
«Карпати» - «Зоря» - 0:0
«Карпати» - «Зоря» - 0:0Луганці продовжують свою безпрограшну серію, тоді як львів’яни вкотре змарнували можливість позбавитись «нуля» у графі «перемоги».

Юрій Вернидуб використав правило: «Переможний склад не міняють». У господарів було дві втрати через хворобу або травму. Так Олександр Севідов не зміг розраховувати на Андрія Ткачука та Павла Пашаєва. Тим не менше, склад господарів виглядав достатньо грізно. І луганці прогнозовано на перших хвилинах відійшли до своїх воріт, грамотно стримуючи спроби суперника. Потім малюнок гри вирівнявся, а найбільш гаряче біля обох воріт ставало після власних помилок. Так по черзі Олександр Грицай та Тоні Шуніч перевірили уважність Віталія Постранського − той суперникам не надав шансу. Як і за кілька хвилин, коли Олександр Гладкий пробивав метрів з 10-ти − воротар відбив м’яч ногою. На протилежній половині поля Роман Підківка одного разу невпевнено вийшов на перехоплення, чим ледь не скористався Даніло − захисники винесли м’яч на кутовий.

Співвідношення сил не змінилось і у другому таймі. Більше створювали господарі, однак і «Зоря» не відмовчувалась. Віталій Постранський цілком цього вечора напрацював на героя матчу. Найбільше клопоту йому знову завдав Гладкий. Але і Младен Бартуловіч був близький до голу зі штрафного прямісінько у «дев’ятку», аби не голкіпер. Гравці, які вийшли на підсилення (Денис Васін та Євген Бохашвілі) також сумлінно відпрацьовували довіру тренера, але і їм не судилось відзначитись. Підківка попрацював після удару Даніло, а також змушений був підстраховувати далеко не бездоганних захисників. Врешті-решт «Карпати» після нічиєї залишаються передостанніми, а «Зоря» міцно осіла серед п’ятірки лідерів.

Переглядів: 430 | Додав: Босий | Теги: «Карпати» - «Зоря» - 0:0 | Рейтинг: 5.0/1