Самі найкращі спортивні новини

Головна » 2013 » Вересень » 26 » Кубок України. 1/16 фіналу. Огляд матчів
09:42
Кубок України. 1/16 фіналу. Огляд матчів

У 6-ти поєдинках справа дійшла до овертаймів, а в основний час «великого» рахунку досягли лише «Чорноморець» та «Шахтар», що свідчить про справжні кубкові бої.

Турнірний шлях продовжують 9 команд, які представляють, Прем’єр-лігу, 4 представники Першої та 3 − Другої ліг. При цьому не можна сказати, що в якомусь поєдинків все завершилось сенсаційно. Наприклад, втрати елітних клубів від нижчих за класом мають свої причини. «Таврія» поїхала до Черкас автобусом у суто молодіжному складі, за винятком Сергія Погорілого, і поступилась лідера 3-го за силою дивізіону − «Славутичу». «Зоря» програла лише у додатковий час у Краматорську міцному представнику Першої ліги, адже «Авангард» перебуває у групі лідерів, хоча й програв 2 останні зустрічі у регулярному чемпіонаті. «Тернопіль» у захоплюючому тріллері при 7-ми забитих м’ячах та 4-х вилученнях дотиснув «Полтаву». Ще один представник найнижчого професійного дивізіону − свердловський «Шахтар» - здолав рівний собі «Мир», а його присутність у черговому раунді дивувати не може: у клуба з Луганщини є кубкові традиції.

Окрім «Авангарда», Першу лігу у 1/8 фіналу буде представляти також «Миколаїв», який здобув вольову перемогу над добре знайомою «Зіркою» у рідних стінах. Так само ще в одній зустрічі у додатковий час «Десна» довела свою перевагу у Кривому Розі над «Гірником». Цікаво, що в усіх випадках, коли основний час не виявляв кращого, все вирішувалось в овертаймі, а справа до серії пенальті жодного разу так і не дійшла.

Тепер про ті команди ПЛ, які продовжуть претендувати на почесний трофей. Найлегше перший крок дався «Чорноморцю», який у гостях відвантажив по 2 м’ячі у кожному таймі миколаївській «Енергії», для якої це був перший в історії досвід протистояння не лише клубу з історією, а й команді, яка зараз знаходиться на піднесенні. За рахунком не так просто довелось запорізькому «Металургу», однак підопічні Сергія Пучкова у Дніпродзержинську проти місцевої «Сталі» все практично вирішили до перерви, а от потім дещо розслабились і пропустили один м'яч, дограючи зустріч у меншості. За приблизно тим же сценарієм «Дніпро» переміг у Чернівцях. Дві результативні атаки у першій половині гри не знайшли продовження після відпочинку, і «Буковина» зуміла уникнути «великої» поразки від другої на разі команди країни. Нарешті, лідер ПЛ «Металіст» на рівних зіграв 90 хвилин з лідером Першої ліги: «Олександрія» зуміла швидко відігратись і перевела поєдинок у додаткові 30 хвилин. Але за ці півгодини харків’яни вже не економили сил та провели ще 3 успішні атаки без відповіді.

Ніхто не хотів вибувати з турніру у 5-ти протистояннях представників ПЛ. «Арсенал» в Ужгороді зумів взяти мінімальну поразку 4-денної давнини від «Говерли», коли на завершення зустрічі Домінік Адійя замкнув навіс з кутового від Максима Шацьких, а потім за 2 попередження автор м’яча був вилучений. Також після безгольового першого тайму 3 влучних «постріли» від Ілсіньо, Едуардо та Луіса Адріано дозволив «Шахтарю» виграти у Маріуполі − «Іллічівець» на це нічим не відповів.

«Динамо» досягло вирішальної переваги до перерви, коли Олег Гусєв реалізував пенальті за гру рукою. Однак у другому таймі кияни та донецький «Металург» двічі обмінювались влучними ударами. Микола Морозюк спочатку зрівняв цифри на табло, а потім не зміг завадити Андрієві Ярмоленко знову вивести динамівців вперед. Незабаром гольовий «дубль» Ярмоленку допоміг оформити Браун Ідейе, а Сергій Болбат повернув мінімальне відставання донеччанам − 3:2 на користь команди Олега Блохіна.

«Ворскла» з «Волинню» вдруге зустрічаються у Полтаві за короткий проміжок часу. І знову нічия. Тільки тепер не 3:3, а 1:1, але в основний час. На гол Шумахера, який зараз почувається лідером в атаках лучан, знайшовся свій герой у господарів. Денис Дедечко залишив шанси партнерам, коли підключився до розіграшу кутового, а у другому додатковому таймі видав дальнім ударом справжній шедевр, який став до того ж дуже цінним. «Карпати» помстились «Севастополю» за недавню поразку у Чемпіонаті ПЛ. Зараз львів’яни на своєму полі швидко повели у рахунку: пасом Олександра Гладкого вдячно скористався Елла. Попри подальші моменти з обох сторін, гол камеурнця залишився єдиним і вивів галичан до наступного раунду.

25 вересня (середа)
«Шахтар» Свердловськ (2Л) − «Мир» Горностаївка (2Л) 3:1
«Гірник» Кривий Ріг (2Л) − «Десна» Чернігів (1Л) 1:2 (д.ч.)
«Миколаїв» (1Л) − «Зірка» Кіровоград (1Л) 2:1 (д.ч.)
«Сталь» Дніпродзержинськ (2Л) − «Металург» Запоріжжя 1:2
«Енергія» Миколаїв (2Л) − «Чорноморець» Одеса 0:4
«Авангард» Краматорськ (1Л) − «Зоря» Луганськ 3:1 (д.ч.)
«Буковина» Чернівці (1Л) − «Дніпро» Дніпропетровськ 0:2
«Говерла» Ужгород − «Арсенал» Київ 0:1
«Славутич» Черкаси (2Л) − «Таврія» Сімферополь 3:1
«Тернопіль» (2Л) − «Полтава» (1Л) 4:3 (д.ч)
«Олександрія» (1Л) − «Металіст» Харків 1:4 (д.ч.)
«Ворскла» Полтава − «Волинь» Луцьк 2:1 (д.ч.)
«Динамо» Київ − «Металург» Донецьк 3:2
«Іллічівець» Маріуполь − «Шахтар» Донецьк 0:3
«Карпати» Львів − «Севастополь» 1:0

26 вересня (четвер)
«Нива» Тернопіль (1Л) − «Украгроком» Головківка (1Л)
Переглядів: 454 | Додав: Босий | Теги: Кубок України. 1/16 фіналу. Огляд м | Рейтинг: 5.0/1