Самі найкращі спортивні новини

Головна » 2013 » Жовтень » 28 » «Металіст» - «Карпати» - 2:1
09:23
«Металіст» - «Карпати» - 2:1

Феєричний початок матчу з боку господарів не мав продовження, але лідеру вистачило запасу міцності для чергових 3-х очок.

Харків’яни змушені були проводити гру без Мирона Маркевича. Головний тренер за кілька днів до поєдинку отримав травму у матчі ветеранів, після чого переніс хірургічне втручання. Під керівництвом Ігоря Рахаєва «Металіст» постав злагодженою, зарядженою на успіх командою, яку вперед підганяла втрата очок тиждень тому. «Карпати» також обрали атакувальну модель гри, однак попервах вона себе не виправдала. Господарі раз-по-раз користувались вільними зонами на половині поля суперника і пробивали здалеку. Двічі подібні спроби і стали вирішальними у зустрічі. Спочатку Алехандро Гомез пройшов самотужки півполя, обігрався з Хосе Соса і забив перший свій гол в офіційних іграх за нову команду. Згодом Марко Девіч віддав пас трохи назад, і тепер вже Соса поклав на газон кількох супротивників та подвоїв перевагу − 2:0.

До перерви «Металіст» не зупинявся, але збільшити відрив не зумів. Початок другої 45-хвилинки обіцяв продовження тієї ж самої картини, але після чергового пасу від Соса наодинці з Олександром Ільющенковим опинився Девіч і не зумів переграти голкіпера. Потім з «Карпатами» сталось дивне переродження, вони перейшли у наступ, у них багато що стало виходити, а харків’яни, навпаки обмежувались лише неточними спробами. Загострив до межі напругу ще один дальній удар. Тепер подібне вміння продемонстрував Младен Бартуловіч − 2:1. Невідомо, як би завершилась зустріч, якби не вилучення того ж Бартуловіча, який спочатку грубо зіграв проти Павла Ксьонза, а на додачу щось сказав Віталію Годуляну. У меншості гості ліквідувати відставання не зуміли.
Переглядів: 580 | Додав: Босий | Теги: «Металіст» - «Карпати» - 2:1 | Рейтинг: 5.0/1