Головна » 2013 » Серпень » 25 » «Металіст» – «Севастополь» - 3:1
09:12
«Металіст» – «Севастополь» - 3:1
«Металіст» – «Севастополь» - 3:1Харків’яни продовжили клубні рекордні серії і, як мінімум, до неділі очолили турнірну таблицю.

«Металіст» − «Севастополь» - 3:1

На бойовому настрої господарів не позначились ні втрачена можливість виступати під егідою УЄФА, ані дискваліфікація Едмара та Родріго Моледо. Більше того, повернувся до тренувань Хав’єр і навіть встиг вийти на поле на останні хвилини. Натомість «Севастополю» помітно не вистачало Сергія Кузнецова та Сергія Симоненка, які не прибули до Харкова через проблеми зі здоров’ям. Хоча і тут не обійшлось без швидкого голу, у попередніх матчах туру рахунок відкривали ще раніше. «Металіст» вперше відзначився після передачі через півполя від Дієго Соуза: Марко Девіч обіграв Євгена Новака та розібрався з Ігорем Литовкою. У першому таймі кримчани  ні у чому не поступались господарям і цілком логічно зрівняли рахунок. Кутовий подав Костянтин Ярошенко, а Новак головою вибачився перед партнерами за попередню помилку − 1:1. Але ще до перерви харків’яни знову стали лідерами матчу, і знов-таки після кутового. Хосе Соса виконав «стандарт», Олег Краснопьоров перевів м’яч на дальню штангу, де Марко Девіч чекав на передачу, щоб забити вже 7-й гол у 7-ми зустрічах.

Другий тайм вже пройшов за незаперечної переваги господарів, хоча цифри на табло могли і не змінитись. У севастопольців була лише одна атака, яка добре запам’яталась. Денис Кожанов здалеку сильно і влучно пробив, а на добиванні вдруге поспіль Владіміра Дішленковича перевірив Олександр Ковпак − лише кутовий. У той же час за «Металіст» хет-трик міг оформлювати не лише Девіч, але і Алехандро Гомес. Втім, аргентинському новачку поки що не щастить навіть з одним м’ячем. Зокрема, проти нього зіграла хрестовина воріт суперника. І все ж господарі закріпили успіх. Це свіжий Джонатан Крістальдо втік від захисників, а Литовка пішов на фол останньої надії. Тому пенальті намагався відбити Маріуш Левандовські (всі заміни вже були вичерпані), але Крістальдо не дав поляку шансів − 3:1.
Переглядів: 392 | Додав: Босий | Теги: «Металіст» – «Севастополь» - 3:1 | Рейтинг: 5.0/1