Головна » 2013 » Серпень » 11 » «Металіст» - «Волинь» - 4:0
09:39
«Металіст» - «Волинь» - 4:0
«Металіст» - «Волинь» - 4:0Не захотіли відставати від лідера харків’яни, у точності повторивши рахунок зустрічі у Сімферополі. Не завадила цьому навіть меншість.

До цього матчу підопічні Мирона Маркевича у кожному матчі використовували рівно стільки сил, щоб мати певну перевагу над опонентом. Окрім Луганська, це кожного разу працювало. У 5-му турі «Металіст» не залишив гостям жодного шансу. Долучився до яскравої гри і новачок команди − аргентинець Алехандро Гомес, колишній гравець італійської «Катанії». Поки він шукає зв’язки з новими партнерами, головні ролі взяли на себе інші. У першому таймі господарі двічі забивали прямими ударами зі штрафних. У першому випадку його заробив Хосе Соса, а виконав Марко Девіч, у другому правила порушили проти Себастьяна Бланко, за що «Волинь» була покарана Дієго Соузою.

Ще до перерви лучани отримали чисельну більшість після грубого фолу Едмара на Сергієві Сімініну. Проте це зовсім ніяк не відобразилось на подальшому перебігу подій. «Металіст» міцно контролював сценарій гри, хоча і гості не дали сумувати Владіміру Дішленковичу. Втім, ще 2 м’ячі влетіло у ворота його візаві. Сергій Литовченко, як міг, перешкоджав забити Гомесу. Та на добиванні першим виявився Девіч − гольовий «дубль» гравця національної збірної України. Навіть переваги у 3 м’ячі було мало, що засвідчила комбінація у компенсований час. На останній хвилині гол-красень записав на свій рахунок Бланко (асистував йому Олег Краснопьоров). Не лише за рахунком (4:0), але і за якістю показаного футболу це була краща зустріч харків’ян у новому сезоні.

Переглядів: 405 | Додав: Босий | Теги: «Металіст» - «Волинь» - 4:0 | Рейтинг: 5.0/1