Головна » 2013 » Серпень » 12 » «Металург» Д. - «Арсенал» - 2:0
00:15
«Металург» Д. - «Арсенал» - 2:0
«Металург» Д. - «Арсенал» - 2:0Донеччани зуміли зібратись, забувши про попередні невдачі, і багатьох здивували перемогою над непоступливими «канонірами».

З тренерської лави господарів знову командою керував Володимир Пятенко. У нього практично не було вибору гравців для визначення стартового складу. До того ж наставник змушений був вдатись до певних експериментів. Але рішучість у наступальних діях простежувалась з перших хвилин. Така наполегливість принесла швидкий пенальті, призначений за боротьбу Кирила Петрова проти Константіноса Макрідіса. З 11-ти метрів Джуніор Мораєс був точний. Повторив цю процедуру нападник дуже скоро. І тепер винуватцем у гостей став Петров, а постраждалим − Джордже Лазіч. На додачу до двох пропущених за півгодини голів «Арсенал» залишився одразу у меншості. Дві поспіль показані Андрію Богданову жовті картки перетворились на червону.

«Арсенал» не виглядав безнадійно ще. Ще у повному складі Богданов, Максим Шацьких та Артем Старгордський перевірив надійність Юрія Паньківа − у голкіпера з’явилось багато роботи у порівнянні з грою проти «Кукеса». Ще кращу нагоду скоротити відставання мав Шацьких після перерви, однак вийшов сам на сам та пробив вище цілі. Натомість у більшості «Металург» досить впевнено контролював ситуацію, час від часу наближаючись до третього голу. Його ледь не провів ударом з гострого кута Александре. Ще раз після кутового киян врятувала тільки поперечина - пробивав Артем Барановський. Але на той момент гості залишились удев’ятьох, однак не через вилучення. Франтішек Кубік отримав травму, а замін у Юрія Бакалова вже не залишилось. За таких умов «Металургу» було не важко залишити в силі цілком прийнятні цифри на табло − 2:0 на свою користь.
Переглядів: 416 | Додав: Босий | Теги: «Металург» Д. - «Арсенал» - 2:0 | Рейтинг: 5.0/1