Головна » 2014 » Липень » 26 » «Металург» Д. – «Дніпро» - 0:2
01:56
«Металург» Д. – «Дніпро» - 0:2

Дебют Мирона Маркевича у новій команді приніс досвідченому наставнику нелегку перемогу над гідним суперником.

Четвертий рік поспіль «Металург» у цій парі не знає перемог. Не зумів перервати неприємну серію і Володимир Пятенко. Досить органічно у його побудови вписались два новачки – Олександр Нойок та В’ячеслав Шарпар, орендовані у «Металіста». Також отримав місце в основному складі молодий нападник Максим Дегтярьов, однак він був травмований ще у першому таймі, причому у дуже непідходящий момент, коли вибігав сам на сам. Хоча донеччани за більшістю показників не поступались супернику, все ж «Дніпро» мав більше гольових нагод, серед яких особливо слід виділити удар Матеуса, коли йому ніхто не перешкоджав. Втім, Олександр Бандура зіграв надійно, як, власне, і в інших епізодах.

Краща зіграність гостей (в основному складі  з’явився серед тих, хто прийшов влітку, лише Леонардо), а також більш високий клас дався взнаки після перерви. Головним героєм поєдинку став Роман Зозуля, який шукав шляхи до чужих воріт і двічі з ним не впорався Вячеслав Чечер, спочатку заробивши штрафний, у неповторному стилі реалізований Євгеном Коноплянкою, а потім порушення сталось ще ближче. Пенальті вдало виконав Матеус – 0:2. Ситуація могла загостритись перед компенсованим часом, коли Євген Арановський ще раз вказав на 11-метрову позначку, але на іншій половині поля, вгледівши порушення з боку Дугласа проти Максима Задераки у день його дебюту у Прем’єр-лізі. Однак Денис Бойко не пропустив від Александре, парирувавши потужну спробу того у поперечину, після чого м’яч вилетів у поле. Тепер переможці зустрічі переключаються на Лігу Чемпіонів УЄФА і на першого суперника там – данський «Копенгаген».

Переглядів: 496 | Додав: Босий | Теги: «Металург» Д. – «Дніпро» - 0:2 | Рейтинг: 5.0/1