Головна » 2013 » Вересень » 16 » «Металург» Д. - «Говерла» - 4:2
10:34
«Металург» Д. - «Говерла» - 4:2
«Металург» Д. - «Говерла» - 4:2Чергова домашня перемога донеччан підняла їх на 7 місце, а закарпатці вже опустились на передостанню позицію. «Металург» Д. - «Говерла» - 4:2 Перерва у змаганнях наклала відбитки на дії обох команд − як у плану малюнку гри, так і на складах. Наприклад, Сєргєй Ташуєв представив на загальний огляд російського легіонера Нікіту Бєзліхотнова, який став головним героєм зустрічі. А от які перестановки не робить В’ячеслав Грозний, це не приносить користі ужгородцям. Наприклад, недавні придбання в особі Дебатіка Цуррі, Адріана Пуканича та Олексія Бабиря не потрапили навіть до 18-ки у заявці. Натомість дебютували за команду у цьому сезоні Леандро та Разван Кочіш. Тим не менше, «Говерла» програла п’ятий матч поспіль, причому вперше за 9 турів пропустили більше двох м’ячів, а донеччани не знають втрат вдома вже 3 останні поєдинки. До першого голу у матчі призвела помилка Віталія Лисицького, який видав результативний пас супернику, і Грегорі Нельсон ударом здалеку не відмовився від подарунку. Цей момент став знаком до початку результативного футболу. Перший м’яч Бєзліхотнова в Україні він забив після розіграшу штрафного. Втім, гості швидко повернули мінімальне відставання. Це Даміен Ле Таллек відгукнувся на навіс Кочіша. Однак на перерву «Металург» пішов з більш солідною перевагою. Бєзліхотнов та Джордже Лазіч допомогли забити Джуніору Мораєсу, який і до того мав кілька слушних нагод − 3:1. Після відпочинку суперники обмінялись голами. Володимир Лисенко вийшов з лави запасних та забив головою, скориставшись майстерною подачею Дмитра Трухіна. А завершив справу все той же Бєзліхотнов, який на добиванні не зіпсував момент, коли Олександр Надь відбив перед собою удар Лазіча.
Переглядів: 397 | Додав: Босий | Теги: «Металург» Д. - «Говерла» - 4:2 | Рейтинг: 5.0/1