Самі найкращі спортивні новини

Головна » 2013 » Жовтень » 28 » «Металург» З. - «Металург» Д. – 0:0
09:18
«Металург» З. - «Металург» Д. – 0:0

Господарі зуміли перервати 8-матчеву загальну програшну серію, а донеччани вперше за тривалий час привезли додому один бал з виїзду.

«Металург» З. - «Металург» Д. − 0:0

Склад запоріжців в останніх турах стабілізувався. Цього разу можна відзначити вихід на поле з перших хвилин Олексія Годіна. У донеччан лазарет поступово порожніє, і Сєргєй Ташуєв має вже пристойний вибір виконавців. Гості, як завжди, кинулись одразу в атаку, але нічого суттєвого не досягли, та й тривав такий відрізок зовсім недовго. Одну з більш пізніх контратак міг завершити Джуніор Мораєс, однак Максим Старцев на виході підстрахував захисників − щоправда, ціною здоров’я, і змушений був залишити поле. Господарі доволі швидко згадали про своє скрутне турнірне становище і до перерви цілком могли не лише відкривати рахунок, а й робити його переконливим на свою користь. Активніше за інших виглядав Руслан Платон, а по мірі можливостей йому допомагали Юрій Штурко, Євген Опанасенко та Годін.

Друга половина зустрічі проходила під диктовку запоріжців, однак їхній суперник хотів взяти максимум очок за допомогою якості, а не кількості створених моментів. І донеччани були до успіху не менш близькі за опонента. Джуніор Мораєс та В’ячеслав Чечер пробивали з вигідних позицій, однак Лібора Грдлічку не переграли. Незадовго до завершення поєдинку після кутового Джордже Лазіч переправив м’яч у сітку, та арбітр зустрічі Віталій Романов після консультацій з помічниками відмінив взяття воріт. Господарі мали забивати стовідсотковий епізод, коли Юрій Штурко перехопив скидку від Миколи Морозюка на голкіпера, пробивав з гострого кута вже у порожні ворота. Проте зробив це занадто слабко. Попрацював Олександр Бандура і після дальніх спроб. Зрештою нічию можна вважати більш-менш справедливим підсумком, але, за великим рахунком, вона не влаштувала жодну зі сторін.
Переглядів: 566 | Додав: Босий | Теги: «Металург» З. - «Металург» Д. – 0:0 | Рейтинг: 5.0/1