Головна » 2013 » Серпень » 9 » «Металург» З. – «Севастополь» - 2:2
23:05
«Металург» З. – «Севастополь» - 2:2
«Металург» З. – «Севастополь» - 2:2Програючи до перерви з різницею у два м’ячі, запоріжці зуміли не втратити віри у власні сили і звели поєдинок до бойової нічиєї.

«Металург» З. − «Севастополь» - 2:2

Ймовірно, що відсутність дискваліфікованого Сергія Пучкова завадила господарям добре увійти у гру. Саме вони створили перший гольовий момент, однак Євген Опанасенко не переграв у ближньому бою Литовку. Потім грізну зброю у вигляді дальніх ударів застосували севастопольці. Лібор Грдлічка відбив майстерний «постріл» Артура Карнози, а от зі штрафним Сергія Симоненка, коли до воріт було майже 40 метрів, не впорався − 0:1. Це стало поштовхом до більш активних дій «Металурга». З ними гості впорались і не забарились зі своїм другим голом. Розіграна по нотах комбінація Карноза − Костянтин Ярошенко − Сергій Кузнецов завершилась результативно, адже нападнику ніхто не заважав пробити − 0:2. Одразу Іван Матяж був близький до м’яча у відповідь, але поперечина стала на шляху до цього.

Друга 45-хвилинка пройшла за іншим сценарієм. Тепер першою вагомою подією було влучання у каркас воріт від Кузнецова. Форвард схопився за голову, і, як з’ясувалось пізніше, було від чого. Запоріжці зуміли в однаковому стилі двічі знайти слабке місце суперника. Розрізні передачі у центральній зоні ставили у безвихідь кримчан. Тим більше, у першому випадку підключення вперед від Матеуса ніхто не очікував. А потім свій гол забив і Матяж − 2:2. Миритись з нічиєю ніхто не хотів. «Севастополь» прагнув повернути втрачене, і найближче до голу знаходився Денис Кожанов. А от вже у компенсований час двічі поспіль міг привести до вольової перемоги партнерів Андрій Шевчук, але воротар та сантиметри не на користь атакуючої команди залишили у силі рівновагу.

Переглядів: 429 | Додав: Босий | Теги: «Металург» З. – «Севастополь» - 2:2 | Рейтинг: 5.0/2