Головна » 2013 » Серпень » 4 » «Севастополь» - «Таврія» - 1:0
23:53
«Севастополь» - «Таврія» - 1:0
«Севастополь» - «Таврія» - 1:0Багато що у цьому матчі було вперше − кримське дербі у Севастополі і перемога господарів.

З перших хвилин помітною територіальною перевагою заволоділи господарі. «Таврія» зосередилась на захисті своїх воріт. У складі сімферопольців знайшлось місце ще одному дебютанту Прем’єр-ліги − Дмитрові Ярчуку. Серед запасних значився лише один досвідчений польовий гравець − Максим Фещук. І так сталось, що йому довелось вступати у гру ще у середині першого тайму. В ігровому епізоді Антон Шиндер невдало приземлився, ушкодивши гомілкостоп. А кількома хвилинами раніше він трохи неточно завершив найнебезпечніший випад партнерів, коли головою пробивав після подачі Рубена Гомеса. Ще у гостей запам’ятався дальній удар Станіслава Причиненка. Решту часу севастопольці шукали шляхи до чужих воріт. Але до точних завершальних ударів справа доходила нечасто через зловживання індивідуальними діями. Втім, Сергій Кузнецов все ж програв вихід сам на сам з Даміром Кахріманом, а Олександр Караваєв перевірив надійність голкіпера здалеку.

Початок другого тайму мав вирішальне значення для визначення переможця. Доволі швидко «Севастополь» втілив у гол свої прагнення. Результативна атака розпочалась на лівому фланзі, звідки Євген Неплях завантажив м’яч у штрафний майданчик. Там Сергій Кузнецов обігрався з Артуром Карнозою і самостійно низом пробив у кут воріт. Багато сил у сімферопольців, аби йти вперед, не було. Але окремі спроби зробити це лише додавали шансів господарям в контратаках. Особливо наполегливим у них був Караваєв, та подвоїти перевагу ані йому, ані партнерам не вдалось. Остання спроба зрівняти рахунок була здійснена Ярчуком, та надійно зіграв Ігор Литовка. Це була четверта поспіль на початку сезону поразка «Таврії», а «Севастополь» приєднується до числа середняків.
Переглядів: 416 | Додав: Босий | Теги: «Севастополь» - «Таврія» - 1:0 | Рейтинг: 5.0/1