Головна » 2013 » Жовтень » 28 » «Севастополь» - «Волинь» - 2:1
09:25
«Севастополь» - «Волинь» - 2:1

Неймовірний сценарій щасливо завершився для господарів, які здобули вольову перемогу після серії з 3-х поразок.

Суперники підходили до зустрічі з однаково незадовільними результатами у попередніх турах і неодмінним бажанням виправити ситуацію. Менше психологія тиснула на «Волинь», яка відверто обрала гру другим номером, та і взагалі роль гостей залишала їй варіанти тактичних схем. А от кримчани такого вибору не мали, тому і йшли вперед великими силами, досить швидко пропустивши контратаку. До того ж лучанам відверто пощастило, адже новачок з італійським паспортом Алессандро Селін не реалізував вихід сам на сам, а на добиванні Шумахер діяв безхитрісно. Він пробив прямо у Ігоря Литовку, однак підставлена нога Володимира Федоріва призвела до взяття воріт − 0:1. Надалі «Севастополь» виглядав швидкою, різноманітною, технічною командою, якій заважав великий відсоток браку передач, неточні завершальні удари та у цілому низька реалізація.

Більше часу у другому таймі пройшло за ігровими показниками на користь гостей. Спочатку на контратаці Віталій Гошкодеря, Ерік Бікфалві (вийшов на заміну у перерві і суттєво посилив атакувальний потенціал) та Шумахер були близькими до другого голу. Але замість цього послідовний тиск кримчан і невиправданий фол проти з боку Гошкодері проти Олександра Караваєва у своєму штрафному майданчику дозволив Маріушу Левандовські зрівняти рахунок з пенальті. Далі недосвідчений Денис Причиненко фолом у центрі поля заробив другу жовту картку. У більшості перевага «Волині» була тотальною. Зокрема, Шумахер та Ерік Бікфалві влучили у стійки воріт господарів, голкіпер кримчан також виявився готовим до великого навантаження. За весь цей час «Севастополь» міг забити лише раз, коли Пилип Будківський з 3-х метрів пробив у Віталія Неділька. А на останній доданій хвилині доля відвернулась від «Волині». Артур Карноза заробив і виконав штрафний: м’яч за неймовірною траєкторією влетів у «дев’ятку» - 2:1. Змінити щось у гостей часу не було.

Переглядів: 582 | Додав: Босий | Теги: «Севастополь» - «Волинь» - 2:1 | Рейтинг: 5.0/1