Самі найкращі спортивні новини

Головна » 2013 » Жовтень » 7 » «Шахтар» - «Арсенал» - 7:0
14:51
«Шахтар» - «Арсенал» - 7:0
«Шахтар» - «Арсенал» - 7:0Рекордна перемога нинішнього сезону далась чинному чемпіону України без найменших труднощів.

Наставник господарів не побоявся ризикнути випустити 7 нових виконавців у порівняння з поєдинком Ліги Чемпіонів УЄФА проти «Манчестер Юнайтед», і цей вибір виявився цілком виправданим. У киян могло здивувати те, що Максим Шацьких залишився у запасі. Також Юрій Бакалов змушений був поставити голкіпера −дебютанта Георгія Копаліані через травми основних стражів воріт. Матч проходив на не дуже високих швидкостях, що мало б стати певною надією для «Арсенала». Однак вона не виправдалась. Вже один з перших штрафних виконав Бернард, а Факундо Ферейра легко головою відкрив рахунок. Потім суперники вичікували майже до завершення першого тайму, коли двічі поспіль «гірники» забили і зняли всі питання щодо переможця. Алекс Тейшейра протягом 2-х хвилин довів рахунок до «великого». Спочатку він виявився першим на добиванні, а потім завершив влучним ударом з гострого кута індивідуальний прохід.

Зупинятись господарі навіть і не думали, провівши за перші 18 хвилин другого тайму ще 4 голи. Якщо Алекс Тейшейра зупинився на гольовому «дублі, адже у перерві був замінений, то Ферейра мав усі підстави поліпшити індивідуальні показники, і з невеликим інтервалом часу довів справу до хет-трику. Свій другий м’яч він забив здалеку навісним ударом під поперечину, що стало окрасою гри, а потім завершив простріл від Даріо Срни. Згодом провалами у захисті киян користались ще Едуардо та Ісмаїлі. Лише потім «Шахтар» став не таким вимогливим до себе, і рекордного рахунку усіх часів (досі це 9:0) повторено не було. «Арсенал» міг відзначитись лише одного разу, коли Максим Шацьких з двох спроб поспіль не змін переграти Андрія Пятова. Донеччани тепер наздогнали «Дніпро», але підопічні Хуанде Рамоса свій матч 12-го туру ще не зіграли.
Переглядів: 367 | Додав: Босий | Теги: «Шахтар» - «Арсенал» - 7:0 | Рейтинг: 5.0/1