Головна » 2014 » Квітень » 6 » «Шахтар» - «Карпати» - 3:0
10:57
«Шахтар» - «Карпати» - 3:0

Реванш донеччан за поразку у Львові був переконливим – господарі показали свій кращий матч у поточному році.

Дуже доречно відновився від травми Ярослав Ракіцький. Але навіть цей факт змусив Мірчу Луческу випустити на весь матч Едуарда Соболя, аби виконати умови ліміту на легіонерів. Саме через лівий фланг, де грав молодий захисник, «Карпати» вели більшість своїх наступальних дій. І перший тайм був досить цікавим, адже суперники грали практично у відкритий футбол. Інша справа, що виконавська майстерність суперника знаходиться на різних рівнях. Вдруге поспіль не йде з поля без забитого м’яча Едуардо. Причому у ворота «Металіста» він спрямував один м’яч, тепер вже пішов на гольовий «дубль». Власне кажучи, його зусилля і перетворили другий тайм на формальність.

Рахунок було відкрито після кутового, коли на навіс Даріо Срна відгукнувся його партнер по збірній Хорватії, вигравши «другий поверх» у Володимира Костевича. Перед відпочинком Едуардо з центральної зони перетворив у ще одне взяття воріт пас з того ж правого флангу від Ілсіньо. Поки «Карпати» розмірковували, як їм діяти у другій 45-хвилинці, «гірники» перехопили м’яч на чужій половині поля. Похибкою Олега Голодюка скористався Луіс Адріано, збільшивши власний здобуток сезону до 11-ти м’ячів. Надалі темп поєдинку почав знижуватись, і навіть поява на полі 3-х свіжих виконавців не змінили результативності «Шахтаря»: хіба що Ракіцький двічі наближувався до 4-го командного гола. Менш переконливо виглядали і львів’яни: майже всі їхні атаки завершувались неточними ударами Младена Бартуловіча. А єдиний у другому таймі шанс пробити Антона Каніболоцького був у Голодюка, та голкіпер відпрацював професійно.

Переглядів: 539 | Додав: Босий | Теги: «Шахтар» - «Карпати» - 3:0 | Рейтинг: 5.0/1