Головна » 2014 » Липень » 28 » «Шахтар» - «Металург» З. – 2:0
09:24
«Шахтар» - «Металург» З. – 2:0

Донеччани вирішили долю протистояння ще у першому таймі, дозволивши собі після перерви гру не на повну потужність.

Мірча Луческу знову обрав тактику з двома нападниками, і вона цілком себе виправдала. Причому спрацювала вже на 13-й секунді, коли Ярослав Ракіцький зробив закидання у чужий штрафний майданчик, до Олександр Гладкий стягнув на себе кількох суперників, а сам свідомо пропустив м’яч за спину. Там Луіс Адріано продемонстрував свій талан нападника. Значно довше довелось чекати влучності від Гладкого. Він і поперечину потурбував після одного з чисельних штрафних у виконанні Даріо Срни, і впритул не перегравав Євгена Боровика, але перед перервою все ж скористався скидкою від партнера – 2:0. Давали «гірники» грати і «Металургу». Зокрема, Руслан Платон був досить помітною фігурою, створюючи собі моменти. Після найреальнішого з них м’яч навіть полоскотав стійку, залишаючи межі поля.

У другій половині поля номінальні господарі «Арени Львів» пішли на незвичний для себе крок, коли м’яч свідомо віддавали «Металургу», розраховуючи на контратаки. Це призвело до зменшення видовищних моментів, адже запоріжці практично не могли переграти один в один своїх візаві, а удари здалеку були зведені до мінімуму. Розрахунок «гірників» на свіжих виконавців себе не виправдав, внаслідок чого воротар гостей не мав серйозної роботи. Скориставшись цим, Олег Таран вирішив перевірити у ділі Олександра Каплієнка, окрім того, що з перших хвилин довірив місце на полі Ігорю Жураховському. А от капітанська пов’язка дісталась найдосвідченішому серед тих, хто прийшов до Запоріжжя – Віталію Лисицькому.

Переглядів: 621 | Додав: Босий | Теги: «Шахтар» - «Металург» З. – 2:0 | Рейтинг: 5.0/1