Головна » 2013 » Жовтень » 28 » «Шахтар» - «Зоря» - 4:0
09:21
«Шахтар» - «Зоря» - 4:0
«Шахтар» - «Зоря» - 4:0За невдачу з «Байером» «гірники» з таким самим рахунком розгромили гостей з Луганська і стали першими до початку зустрічей за участі «Металіста» та «Дніпра».

Мірча Луческу поміняв у стартовому складі одразу 8 футболістів з числа тих, що програли посеред тижня у Німеччині. І спраглі за грою виконавці вже за стартову чверть поєдинку буквально зім’яли захисні порядки гостей. Між тим, «Зоря» до початку звітної гри не пропускала 305 хвилин. Поліпшувати цей показник підопічні Юрія Вернидуба зуміли лише 13 хвилин, після чого головні герої цього дня взялись за справу. Тими, хто забезпечив суттєву перевагу партнерам, можна назвати Бернарда та Даріо Срну. Перший з них спочатку з лівого флангу віддав передачу на Тарас Степаненка, який низом метрів з 8-ми не промахнувся. Потім бразилець вже відгукнувся на дальнє закидання від капітана, проявив швидкісні дані та влучність, коли забив рикошетом від стійки воріт.

Не дали перевести луганцям подих господарі, як забили втретє. Знову Срна додав результативну передачу, тільки тепер від бокової лінії та верхом: Факундо Феррейра головою пробив без шансів для голкіпера − 3:0. Пристрасті першого тайму на цьому заспокоїлись, якщо не рахувати кілька грубих порушень правил, одне з яких призвело до заміни Алекса Тейшейри. Після перерви донеччани дали зрозуміти, що їхній потенціал залишився далеко не розкритими, коли забили ще один м’яч, а потім трохи знизили швидкості і зменшили концентрацію під час завершення наступних гольових нагод. А оформив гольовий «дубль» та встановив остаточний рахунок Феррейра. Після втрати «Зорею» м’яча партнери вивели його на зручну позицію, і нападник ефектно навісом обвів Кршевана Сантіні.
Переглядів: 549 | Додав: Босий | Теги: «Шахтар» - «Зоря» - 4:0 | Рейтинг: 5.0/1