Головна » 2013 » Серпень » 11 » «Таврія» - «Шахтар» - 0:4
09:37
«Таврія» - «Шахтар» - 0:4
«Таврія» - «Шахтар» - 0:4Сенсації у зустрічі відвертого аутсайдера та одноосібного лідера не сталось − донеччани виграли переконливо.

У складі гостей Мірча Луческу перекроїв лінію захисту. Зокрема, вперше у Чемпіонаті ПЛ за донеччан з перших хвилин вийшов грати Едуард Соболь. У кримчан була лише одна зміна − травмований Антон Шиндер пропустить до 3-х тижнів, і позицію у команді на вістрі атаки зайняв Максим Фещук. З перших хвилин «гірники» великими силами пішли вперед, заробили 2 штрафних, однак швидкий гол забили з гри. Індивідуальний прохід Дугласа Кости не без труднощів ліквідував Дамір Кахріман, а от проти добивання від Фреда страж воріт вже був безсилий. «Таврія» спробувала відповісти дальнім ударом Дмитра Ярчука та заробленим кутовим − розминка для Андрія Пятова. До перерви «гірники» не докладали великих зусиль на підступах до чужих воріт.

Ударна 10-хвилинка розпочалась одразу після відпочинку. У головних ролях були Фред та Луіс Адріано, а також центральні захисники сімферопольців. Названа двійка донеччан розіграли між собою нехитру комбінацію по центру, і Луіс Адріано забив свій перший м’яч у грі. Потім Фред прострілив з лівого флангу, і Семен Даценко, перериваючи подачу, зрізав м’яч у власні ворота − 0:3. Нарешті, коли господарі майже ліквідували чергову загрозу, Марін Любічіч видав пас на суперника: Луіс Адріано скористався подарунком, щоб оформити гольовий «дубль». Продовжувати знущання над господарями і робити рахунок ще більшим «Шахтар» не став, одержавши першу перемогу у новому сезоні з «великим» рахунком.
Переглядів: 431 | Додав: Босий | Теги: «Таврія» - «Шахтар» - 0:4 | Рейтинг: 5.0/1