Головна » 2013 » Жовтень » 7 » «Таврія» - «Ворскла» – 0:1
14:37
«Таврія» - «Ворскла» – 0:1

Аутсайдер, попри гідний опір, не зміг утримати навіть нічию, а полтавська команда продовжує збирати успіхи на чужих полях.

«Таврія» - «Ворскла» − 0:1

У діях гостей не можна було побачити нічого нового: той футбол, який приносив їм успіх у більшості попередніх турів, був застосований і у Сімферополі. Його складовими стали агресивна гра на чужій половині поля, бажання контролювати територію та простота з надійністю поблизу власних воріт. «Таврія» знову діє рівно настільки, як це їй дозволяє суперник.

У господарів змогли повернутись до гри Сергій Назаренко та Максим Фещук, однак центр оборони поніс ще одну втрату в особі Маріна Любічіча, що зрештою і позначилось на результаті. Активність гостей дозволяла «Ворсклі» забити у першому таймі. Основна загроза йшла від флангових проходів Павла Ребенка та ударів з різних дистанцій від Олега Міщенка, Дениса Дедечка, Адіса Яховіча.

У той невеличкий відрізок, коли кримчани змогли перехопити ініціативу, на зручній позицій опинився Назаренко, однак не зміг якісно обробити м’яч. Після перерви перевага підопічних Василя Сачка була не такою великою, і суперник спробував нав’язати свою гру в атаці. З цього нічого конкретного не вийшло. Навпаки, «Таврія» витратила багато сил і пропустила контратаку, коли непорозуміння захисника з голкіпером допомогли полтавчанам забити переможний м’яч. На навіс Ребенка у напрямку Міщенка пішли одночасно Олександр Аксьонов та Дамір Кахріман. Молодий захисник випередив усіх, однак зробив скидку грудьми у свої ворота − 0:1. Далі сімферопольці виглядали настільки пригніченими, що не спромоглись навіть на фінальний штурм. У турнірному становищі господарів нічого не змінилось і не покращилось, а от «Ворскла» знову випередила «Динамо», як мінімум, до чергової зустрічі киян.
Переглядів: 353 | Додав: Босий | Теги: «Таврія» - «Ворскла» – 0:1 | Рейтинг: 5.0/1