Головна » 2013 » Серпень » 4 » «Волинь» - «Дніпро» - 1:3
23:45
«Волинь» - «Дніпро» - 1:3
«Волинь» - «Дніпро» - 1:3Дніпропетровці зуміли досягнути вольової перемоги, не в останню чергу завдяки чисельній перевазі в останні півгодини.

Лучани вийшли на матч, неначе і не програвали безвільно тиждень тому у Запоріжжі. Вочевидь, «Волинь» краще налаштовується на лідерів. У першому таймі саме господарі створили більше гольових нагод і першими зуміли забити. Це простий розіграш штрафного від Ігоря Скоби майстерно і прямолінійно використав Шумахер. Причому цей м’яч був проведений на фоні найактивнішого сплеску «Дніпра». Наприклад, Роман Зозуля влучив у поперечину, а він з партнерами в інших епізодах дивом не влучали у ціль. Та до перерви гості відігрались внаслідок блискучої комбінації Євген Коноплянка − Зозуля − Джуліано. Бразилець у стрибку головою завершив триходівку − 1:1.

Доволі дивно після перших 45-ти хвилин виглядав блідий початок другого тайму. І знову першими загострили ситуацію господарі: зі штрафного дуже сильно та прицільно пробивав Ерік Бікфалві: м’яч пройшов трохи вище. А потім Хуанде Рамос вкотре виявив схильність до ризику, знявши лівого захисника Івана Стрініча і посиливши напад Євгеном Селезньовим. Це принесло бажаний ефект, але перед цим Ярослав Кінаш від зайвого бажання проявити себе трохи перестарався і заробив зовсім необов’язкову другу жовту картку. Не перестала «Волинь» порушувати правила і потім. Саме навіс зі штрафного від Руслана Ротаня Селезньов перетворив у переможний гол (м’яч від поперечини опустився за лінією воріт). А вже у наступній атаці Селезньов забезпечив собі перший у сезоні гольовий «дубль», а команді − спокійне завершення поєдинку.

Переглядів: 426 | Додав: Босий | Теги: «Волинь» - «Дніпро» - 1:3 | Рейтинг: 5.0/1