Головна » 2013 » Жовтень » 21 » «Волинь» - «Говерла» - 0:1
08:20
«Волинь» - «Говерла» - 0:1

Ужгородська команда зуміла продовжити серію вдалих ігор і до початку решти зустрічей туру увірвалась до першої десятки.

Великих змін і несподіванок у стартових складах не було. Віталій Кварцяний вирішив поміняти голкіпера і випустив Сергія Літовченка. За приїжджу команду з перших хвилин вийшов грати Віталій Балашов, який довго не мав такої честі. До цього поєдинку «Говерла» ніколи у Прем’єр-лізі не вигравала у лучан, навіть на своєму полі, а у гостях не брала очок взагалі. Але зараз В’ячеслав Грозний разом з підопічними переписує історію. Вже з перших хвилин закарпатці засвідчили, що грати відверто другим номером не стануть, але про обережність не забули, адже недаремно вони не пропускали до цього 3 матчі. Відстояли «на нуль» і зараз, а ближче до фінального свистка забили самі.

До перерви ближчими до голу були лучани, а саме Віталій Гошкодеря та Шумахер. Але потім розігрався колишній футболіст «Волині» Душан Савіч, який щоразу виходив на завершення командних зусиль. Втім, до певного часу йому не щастило. Обидва тренери намагались коректувати дії підлеглих за допомогою замін, але здебільшого їх назвати вдалими не можна. Хіба що Володимир Лисенко вписався у непрості умови гри, тому що друга 45-хвилинка проходила під дощем. Зрештою, його простріл Ян Масло зумів перервати, але вибив м’яч просто на Савіча, і той не схибив 0:1. Радіти голу у ворота недавніх партнерів він не став − це зробили його нинішні одноклубники. У хвилини, що залишались до завершення протистояння, рахунок міг змінитись в обидва боки, але Міхель Бабатунде та Армоні Іканде свої нагоди змарнували.
Переглядів: 380 | Додав: Босий | Теги: «Волинь» - «Говерла» - 0:1 | Рейтинг: 5.0/1