Головна » 2013 » Серпень » 11 » «Ворскла» - «Іллічівець» - 1:0
00:04
«Ворскла» - «Іллічівець» - 1:0
«Ворскла» - «Іллічівець» - 1:0Тренер-учень зумів завдяки своїм корективам зламати хід гри та перемогти свого учителя.

Особливих змін у стартових складах жоден з наставників не провів. Тому ніяких сюрпризів добре знайомі суперники не могли запропонувати один одному. Як наслідок, темп зустрічі був достатньо низький, що позначилось на кількості гострих моментів. І хоча володіння м’ячем було приблизно рівним, до перерви значно ближчими до голу перебували гості. У складі «Іллічівця» добре нагнітали обстановку на підходах до штрафного майданчику опонента Давід Таргамадзе та Торніке Окріашвілі. Вдало надавали підтримку партнерам на чужій половині поля крайні захисники. Саме вони і створили найбільш пам’ятні епізоди. Артем Путівцев пробив трохи вище поперечини, а простріл Богдана Бутка ледь не завершився автоголом Євгенія Ткачука − врятувала Дмитра Непогодова лише стійка.

Василь Сачко не погодився із таким сценарієм, і його заміни мали вирішальне значення. Іван Кривошеєнко помітно додав атакувальної активності своїм одноклубникам, плідно роздаючи передачі на партнерів, а також самотужки загрожуючи воротам маріупольців. Вагоме слово сказав і Артем Громов. Він зумів завершити швидку комбінацію, у чому майстерним пасом з лівого флангу допоміг Павло Ребенок. Зіграти після цього на випередження було не складно − Рустам Худжамов зарадити гна останньому рубежі був не в силах. Останні хвилини пройшли за територіальної переваги гостей, однак ближче до ще одного голу були полтавчани. Зокрема, той же Громов. Втім, мінімальний рахунок цілком влаштував «Ворсклу» та її прихильників, адже гра у цілому була рівною.
Переглядів: 482 | Додав: Босий | Теги: «Ворскла» - «Іллічівець» - 1:0 | Рейтинг: 5.0/1