Головна » 2013 » Вересень » 16 » «Ворскла» - «Севастополь» - 2:2
10:29
«Ворскла» - «Севастополь» - 2:2
«Ворскла» - «Севастополь» - 2:2Два протилежні за сценарієм тайми призвели до красивої та результативної нічиєї за екстремальних погодних умов. «Ворскла» - «Севастополь» - 2:2 На правах господарів і тієї команди, яка перебуває у групі лідерів, «Ворскла» значно краще провела стартовий відрізок поєдинку. Постійно перебував у напрузі, а також рятував партнерів від неприємностей Ігор Литовка. Більше за іншим йому роботи надавали Олег Міщенко та Євген Буднік. Зрештою, один з них і завершив показову комбінацію полтавчан. Її розвивали через правий фланг Йован Маркоскі та Вадим Сапай, а простріл останнього вже у порожні ворота завершив Міщенко − 4-й для нього гол у нинішньому сезоні. Якщо до цього «Севастополь» лише зрідка загрожував чужим володінням, то за рахунку 0:1 пішов вперед більшими силами. Щоправда, пробивали, в основному, здалеку. При цьому самі ледь не пропустили, коли Володимир Чеснаков на лічені сантиметри виявився невлучним. А перед перервою кримчани все ж відновили рівновагу, коли після штрафного Сергія Симоненка розіграш другим темпом завершив Віталій Віценець, який повернувся до «основи» після травми. З новими силами «Ворскла» вийшла з початку другого тайму. Тепер краще працював лівий фланг і Павло Ребенок, а Буднік з Міщенком тримали у напрузі суперника. Атакувальним діям обох команд ставав на заваді дощ, що ставав все сильнішим. При цьому одна з нечастих відповідей «Севастополя» була багатоходовою, і господарі не зуміли завадити голу Олександра Ковпака, який сам розпочав і завершив атаку, а допомогли йому Євген Неплях та Олександр Караваєв. Часу на те, щоб відігратись, у «Ворскли» залишалось мало. І все ж вкотре джокер полтавчан, якого незадовго до того Василь Сачко кинув у бій, спрацював. Артем Громов здалеку встановив підсумковий результат зустрічі, який, виходячи з ходу подій, в основному, влаштував обидві сторони.
Переглядів: 435 | Додав: Босий | Теги: «Ворскла» - «Севастополь» - 2:2 | Рейтинг: 5.0/1