Головна » 2013 » Серпень » 24 » «Ворскла» – «Волинь» - 3:3
22:44
«Ворскла» – «Волинь» - 3:3
«Ворскла» – «Волинь» - 3:3Видовищна гра з акцентом на атакувальні дії і непоборне прагнення максимального результату з обох сторін призвели до надрезультативної нічиєї.

«Ворскла» − «Волинь» - 3:3

Нинішній стабільності складу «Ворскли» можна тільки позаздрити. А от Віталій Кварцяний веде пошук тієї гри, яку він прагне поставити лучанам. Задля цього наставнику вдалось повернути у команду Рамона Лопеса − бразилець одразу з’явився на полі з перший хвилин. Натомість опинився на лаві запасних звичний лідер центру поля Ерік Бікфалві. Полтавчани вдруге поспіль незвично активно розпочинають зустріч, і цей тиск двічі призвів до голів. Спочатку після масованої атаки господарів правим флангом Олег Міщенко пробив незручно для голкіпера, і тому з’явився шанс на добиванні для Павла Ребенка, чим останній скористався сповна. Потім гості не впорались з проходом Ахмеда Янузі, котрий в отченні трьох захисників зумів завершити Іван Кривошеєнко. Але навіть 2:0 за перші 10 хвилин нічого не гарантували підопічним Василя Сачка.

Ще до перерви «Волинь» зуміла відновити рівновагу. Багато в чому завдяки міцній нервовій системі гравців команди. Вони одразу пішли вперед, заробили кутовий, і після навісу Ярослава Кінаша Богдан Шершун з дальнього кута воротарського майданчику скористався помилкою Дмитра Непогодова на виході. Другий гол лучан став наслідком активності Міхеля Бабатунде і його вивіреної передачі на Шумахера − бразилець виграв позицію в Євгенія Ткачука та від поперечини направив м’яч у сітку − 2:2. Був до перерви і третій м’яч гостей, однак перед ударом Лопеса Редван Мемешев порушив правила. А от Міщенку не вистачило влучності перед завершенням першого тайму. Початок другої 45-хвилинки був продовженням домінування лучан. Вони ще раз використали розіграш стандартного положення. Знову на «другому поверсі» дуель виграв Шумахер, а Ян Масло ціною травми проштовхнув м’яч повз Непогодова. Але і у «Ворскли» характер виявився металевим. Вже незадовго до завершення основних 90 хвилин затяжним рейдом Артема Громова скористався Володимир Чеснаков. Додані 5 хвилин не зуміли похитнути рівновагу.
Переглядів: 402 | Додав: Босий | Теги: «Ворскла» – «Волинь» - 3:3 | Рейтинг: 5.0/2