Головна » 2013 » Жовтень » 21 » «Зоря» - «Севастополь» - 3:0
08:33
«Зоря» - «Севастополь» - 3:0

Боротьби у Луганську не вийшло: господарі здобули другу у сезоні «велику» перемогу, а севастопольці втретє поспіль поступились.

Стартові склади суперників здивували у рівній мірі. Зокрема, у господарів лише вдруге у сезоні вийшов на поле Максим Малишев і дебютував у турнірі Павло Мягков. Кримчани вийшли зі стартових хвилин з капітаном Ігорем Дуляєм, який до цього з’являвся на поле тільки на заміну. Тепер він одягнув капітанську пов’язку, оскільки Маріуш Левандовські не зміг цього разу зіграти. Також Геннадій Орбу ризикнув вперше випустити у Прем’єр-лізі Дениса Причиненка на відповідальну позицію центрального захисника. Хід зустрічі показав, що такі рішення гостей були хибними, а от луганцям подібні експерименти аж ніяк не завадили.

У досить закритій грі без реальних моментів «Зоря» «вибухнула» у середині першого тайму, коли протягом 3-х хвилин вирішила долю протистояння на свою користь. Обидва м’ячі створив Дмитро Хомченовський. Спершу він асистував Желько Любеновічу, а потім вразив усіх диво-ударом з лінії штрафного майданчику після того, як Микита Каменюка вкинув аут, а Даніло поборовся за м’яч та продовжив його політ собі за спину. Додамо, що під час обох комбінацій непереконливо виглядали Причиненко та Саулюс Міколюнас. На початку другої половини зустрічі Даніло не зумів використати шанс для 3-го голу господарів під час виходу сам на сам. Тим не менше, команда Юрія Вернидуба продовжувала проводити весь час на чужій половині полі, а один зі швидких випадів призвів до другої жовтої картки Сергію Симоненку, і «Севастополь» залишився у меншості. Чисельна перевага була реалізована швидко: і знову відзначився прострільною передачею Хомченовський, після чого Віталій Віценець зрізав м’яч у власні ворота − 3:0.
Переглядів: 390 | Додав: Босий | Теги: «Зоря» - «Севастополь» - 3:0 | Рейтинг: 5.0/1