Головна » 2013 » Вересень » 30 » «Зоря» - «Волинь» - 2:0
23:35
«Зоря» - «Волинь» - 2:0
«Зоря» - «Волинь» - 2:0За приблизно рівної гри сусідів по турнірній таблиці вирішальними виявились останні хвилини, коли господарі пред’явили більше аргументів для перемоги. «Зоря» - «Волинь» - 2:0  Здавалось, більше проблемних місць у команді має «Волинь». Але Віталій Кварцяний навіть дозволив собі залишити у запасі звичного капітана Сергія Сімініна, а дискваліфікованого Шумахера замінив Дмитром Козьбаном, і саме йому вдалось стати автором найнебезпечнішого моменту до перерви, коли нападник головою не влучив у ціль після навісу Рамона Лопеса. «Зоря» виставила досить атакувальний склад. Втім, Даніло дещо загубився на футбольному полі, Джаба Ліпартія з Дмитром Хомченовським були не такі ефективні, як завжди. А от Яннік Болі постійно перебував у центрі уваги, однак практично без користі для команди, тоді як індивідуальні дії француза приводили винятково до втрат м’яча. Не багато гольових нагод виникало і після перерви. Значно частіше арбітр фіксував дрібні порушення правила, що не давало підтримувати високий темп і більше допомагало гостям. Але тиск на їхні ворота поступово зростав. Ерік Матуку спочатку ледь не засмутив партнерів автоголом, та після його удару по своїх воротах голкіпера підстрахувала поперечина. А потім ті, хто до цього були старанними, але неефективними, створили перший м’яч «Зорі». Підступний удар Хомченовського Віталій Неділько відбив перед собою, чим миттєво скористався Болі − 1:0. Він же згодом і встановив підсумкові цифри, забивши після контратаки з середньої відстані, а взяли у комбінації участь половина гравців луганців. Господарі після цього успіху до початку решти матчів туру стрибнули з 10-го місця на 7-е.
Переглядів: 472 | Додав: Босий | Теги: «Зоря» - «Волинь» - 2:0 | Рейтинг: 5.0/1