Головна » Статті » Мої статті

Екс-захисник "Дніпра" забиває - "Локомотив"
Денісов радіє голуПісля того, як у попередньому сезоні "залізничники" посіле дев'яте місце у турнірній таблиці, у новому чемпіонаті справи у москвичів йдуть куди краще.
Після четвертого туру росіійської премєр-ліги підпочні Кучука вийшли на четверту сходинку. Посприяла цьому домашня звитяга над "Краснодаром". Відкрив рахунок наприкінці першого тайму екс-гравець дніпропетровського "Дніпра" Денісов. Відігрались ж гості на 59 хвилині. Зовсім не потрібний фол до свого пасиву записав Тарасов - пенальті і рахунок рівний.

Змусили понервувати своїх вболівальників господарі, утім усі переживання зникли коли Н'доє на 83 хвилині знвоу вивів команду вперед. А коли вже віру у втішний результат втратили самі футболісти "Краснодара", Дюріца точним ударом поставив крапку у матчі - 3:1.

Категорія: Мої статті | Додав: Босий (06.08.2013) | Автор: Екс-захисник "Дніпра" E W
Переглядів: 341 | Теги: Екс-захисник Дніпра | Рейтинг: 5.0/2