Головна » 2013 » Жовтень » 28 » «Чорноморець» - «Говерла» - 2:1
09:31
«Чорноморець» - «Говерла» - 2:1

Учасники єврокубків змогли нарешті перервати невдалу смугу, не розгубившись після швидкого пропущеного м’яча.

До очного протистояння команди підходили з діаметрально протилежним настроєм, адже «Чорноморець» давно не вигравав і навіть не забивав, а от «Говерла» могла похизуватись позитивними серіями. І початок зустрічі міг розцінюватись, як продовження існуючого стану речей. У простій комбінації ужгородці зуміли відкрити рахунок. Олександр Надь вибив м’яч від своїх воріт, на чужій половині поля Віталій Буяльский ефективно продемонстрував вміння обводити суперників, але удар у нього не вийшов. Однак у майже загубленому моменті найкраще зорієнтувався Маріус Нікулае, і румун відзначився першим голом в Україні. Одесити побігли відіграватись. І першу нагоду Леонардо не використав, забувши пробити, хоча знаходився на самоті перед чужими воротам. Тим не менше, на перерву суперники пішли за рахунку 2:1.

Перший м’яч «моряків» метрів з 15-ти ударом через себе (!!!) забив Франк Джедже. А потім втрата м’яча гостями у центрі поля призвела до контратаки, під час якої Олексій Антонов показав бомбардирське чуття, а Надь пропустив легкий м’яч. У другій половині зустрічі Роман Григорчук ризикував мінімально. Його підопічні лише двічі дозволили супернику небезпечно наносити удару. Причому і Армоні Іканде, і Нікулае відзначились незначними промахами. Контрвипадів одеської команди було небагато, можна сказати, що вони не йшли. Але підсумкова перемога цілком влаштувала господарів. Як наслідок, «Чорноморець» досі зберігає 4-у позицію.
Переглядів: 557 | Додав: Босий | Теги: «Чорноморець» - «Говерла» - 2:1 | Рейтинг: 5.0/1