Головна » 2013 » Жовтень » 28 » «Дніпро» - «Ворскла» - 2:2
09:33
«Дніпро» - «Ворскла» - 2:2

Дивовижна втрата концентрації призвела до незапланованої втрати очок дніпропетровцями, а полтавчане продовжують становлення.

Від цього матчу більшість спеціалістів очікували великої напруги та інтриги. Однак поєдинок містив у собі два протилежні тайми, а загальний сценарій сильно нагадував той, що у суботу показали «Металіст» та «Карпати». От тільки запасу у 2 м’ячі підопічним Хуанде Рамоса не вистачило. Хоча не обійшлось і без частки везіння, адже голи на останніх хвилинах − завжди випадок. Початок протистояння однозначно за господарями. Два поспіль моменти у них призвели до того, що з другої спроби «Ворскла»  капітулювала. Матеус після подачі з кутового влучив у стійку, після чого Євген Конополянка заволодів м’ячем та з кута штрафного майданчика невідпорно пробив. І вдруге «Дніпро» також використав подачу з кута поля. Тепер м’яч довго стрибав перед самим воротами Дмитра Непогодова. Євген Селезньов та Дуглас по черзі влучали то у голкіпера, то у стійку, поки нарешті сфера не опинилась у сітці − 2:0.

Після перерви можна було побачити, що гості не змирились з поразкою і залишають надії на сприятливий підсумок. Значно їм допоміг м’яч Дениса Дедечка. Йому асистував Павло Ребенок, а Денис Бойко не зумів нейтралізувати удар, який  спрямовувався по центру воріт. Надалі поєдинок нагадував гойдалки. Дещо пожвавив напад господарів Олександр Кобахідзе. Однак йому просто не пощастило збільшити відрив. А «Ворскла» на 5-й з 6-ти доданих хвилин заробила штрафний. Навіс йшов у руки Бойку, то Онджей Мазух несподівано зіграв головою та перекинув його через голкіпера − 2:2. Дніпропетровці опускаються на 3 місце, а «Ворскла» комфортно почувається 6-ю.
Переглядів: 545 | Додав: Босий | Теги: «Дніпро» - «Ворскла» - 2:2 | Рейтинг: 5.0/1