Головна » 2013 » Жовтень » 31 » Прем’єрлігівці вибувають у серіях пенальті
09:43
Прем’єрлігівці вибувають у серіях пенальті

Загалом у 3-х поєдинках 1/8 фіналу Кубка України команди з нижчих ліг вибили з турніру старших за класом.

«Десна» втретє у своїй історії дісталась 1/8 фіналу Кубка України і нарешті подолала цей етап. До Чернігова запорізький «Металург» приїхав з новим наставником. Для Олега Тарана дебют виявився невдалим. Після безгольового основного часу у додаткові 30 хвилин суперники обмінялись голами. Роман Мачуленко здалеку вивів господарів вперед, на що згодом приїжджа команда відповіла м’ячем Юрія Штурка після індивідуального проходу. Майже одразу Ігор Коротецький зірвав атаку «Десни», за що був вилучений з поля. Але доля матчу вирішилась у серії післяматчевих пенальті. З 10-ти ударів 9 були влучними, і тільки запоріжець Адольф Тейку спрямував м’яч у стійку. Це і був вирішальний епізод.

За аналогічним сценарієм розвивались події у Тернополі. Тільки тут місцевий однойменний клуб та «Ворскла» обмінялись голами з гри в основні 90 хвилин. За господарів відзначився Віталій Богданов, а на початку другої 45-хвилинки нападник полтавчан Адіс Яховіч, який вийшов на заміну, все звів до нічийного рахунку, який залишився на табло після основного та додаткового часу. У серії 11-метрових ударів тернополянам вистачило реалізувати 3  з 3-х ударів, оскільки гості відповіли тільки одним голом, а Вадим Сапай, Павло Ребенок та Яховіч забити Миколі Плетеницькому не зуміли.

Напружено розвивались події і у Черкасах, де 90 хвилин основного часу також не вистачило для виявлення переможця. Втім, знадобились компенсовані хвилини, коли «Славутич» вирвав перемогу. Основні події розгорнулись після перерви. Спочатку на стадіоні згасло світло, але ненадовго. Потім Олександр Обревко підвів господарів, сфоливши біля своїх воріт проти Євгена Швидкого. «Авангард» отримав більшість і право на пенальті. Але Платон Свиридов пробив з позначки над поперечиною. А гол у ворота гостей з Краматорська забили вони самі, коли Мамаді Сангаре зрізав м’яч за спину своєму голкіперу Дмитру Пуговкіну.

«Металіст» у центральному поєдинку ігрового дня виявився вдруге за кілька днів сильнішим за «Карпати». Тільки тепер у гостях. Знову харків’яни повели у рахунку після дальньої спроби Алехандро Гомеза. А потім навіс від цього ж півзахисника призвів до прикрої помилки Олександра Ільющенкова, і Родріго Молєдо забивав практично у порожні ворота − 0:2. У другому таймі спочатку львів’яни доклали максимум зусиль, аби переломити хід поєдинку. Та їхні спроби виявились невдалими, а потім «Металіст» вже спокійно контролював хід матчу.

«Десна» Чернігів (1Л) − «Металург» Запоріжжя − 1:1 (осн. час − 0:0; пенальті − 5:4)
«Славутич» Черкаси (2Л) − «Авангард» Краматорськ (1Л) − 1:0
«Тернопіль»  (2Л) − «Ворскла» Полтава − 1:1 (пенальті − 3:1)
«Карпати» Львів − «Металіст» Харків − 0:2
«Чорноморець» Одеса − «Дніпро» Дніпропетровськ
Матч в Одесі не відбувся через неприїзд гостей.

Загалом у чвертьфіналі Кубка України візьмуть участь 4 клуби Прем’єр-ліги, 2 − Першої та 2 − Другої ліг. Про дату жеребкування наступного раунду змагань буде повідомлено окремо.
Переглядів: 712 | Додав: Босий | Теги: Прем’єрлігівці вибувають у серіях п | Рейтинг: 5.0/1