Головна » 2013 » Серпень » 26 » «Таврія» - «Чорноморець» - 1:2
08:12
«Таврія» - «Чорноморець» - 1:2

І після 7-ми зіграних матчів кримчани залишаються з нулем очок, а одесити здобувають четверту перемогу поспіль.

У складах обох команд було поповнення з лазарету. За «Таврію» знову грають, пройшовши попередню перевірку у молодіжному складі, Карл Свенссон та Максим Калініченко. Вихід на поле українського плеймейкера призвів до найбільш поставленої на чужій половині гри. У першому таймі територіальна перевага була саме за сімферопольцями, однак, з іншого боку, це була вимушена міра, адже суперник забив у своїй же першій атаці. Поблизу штрафного майданчику за м’яч поборовся Володимир Прийомов, а у районі 11-метрової позначки так само вдало розібрався з опонентами Сергій Самодін − 0:1. Ближче за іншим до голу у відповідь був Олег Гуменюк, однак його удар з 20-ти метрів Дмитро Безотосний взяв намертво.

У другому таймі Леонардо, недавній травмований «Чорноморця», показав, що прогресує и повертає форму дуже швидко. Ті огріхи, які траплялись з ним на початку зустрічі, він врахував і організував друге взяття воріт Даміра Кахрімана. По рідному правому флангу бразилець промчав і видав вивірену передачу на ногу Самодіну − 0:2, і гольовий «дубль» форварда, який вдало замінив Олексія Антонова. Справа у тому, що Роман Григорчук дав відпочинок одразу кільком провідним гравцям напередодні візиту до Албанії: питання виходу до групової стадії Ліги Європи УЄФА ще не вирішене. Не зіпсував настрій гостям і гол престижу Володимира Коробки у компенсований час. Одночасно зекономивши сили і здобувши у Сімферополі максимальний результат, «Чорноморець» піднявся на четверту сходинку.
Переглядів: 385 | Додав: Босий | Теги: «Таврія» - «Чорноморець» - 1:2 | Рейтинг: 5.0/1