Головна » 2014 » Квітень » 6 » «Таврія» - «Дніпро» - 0:2
10:53
«Таврія» - «Дніпро» - 0:2

Дніпропетровці на одному диханні проводять усі весняні матчі, виграючи «під нуль» і забиваючи не менше двох м’ячів за гру.

Перестановки у складі господарів мали місце, однак вони не викликали сильного подиву: новий тренер шукає оптимальне сполучення гравців задля того, щоб полишити останнє місце. А от любитель експериментувати Хуанде Рамос вирішив перевірити у ділі Сергія Політила на позиції опорного півзахисника, а також Андрія Блізніченка ліворуч – на звичному місці Євгена Коноплянки, який цей поєдинок провів на лаві запасних. Ушкодження Євгенія Чеберячка ще у першому таймі також призвело до вимушеної заміни. Однак все це не стало на заваді відвертому домінуванню гостей на полі. Особливо це помітно було на старті кожного з таймів, коли і було вирішено долю зустрічі.

Хоча дніпропетровці атакували великими силами і різноманітно, відкрили рахунок за допомогою курйозу. Станіслав Причиненко вже ліквідував загрозу, однак вибив м’яч у корпус Джуліано, і бразилець, не доклавши ніяких зусиль, став автором голу. Потім Євген Селезньов не використав вихід сам на сам, а Роман Зозуля, коли Сергій Погорілий був вже «відіграний», з кількох метрів влучив в Олега Гуменюка на лінії воріт. Згодом гості розслабились, адже усі дії давались їм занадто легко. Не знадобилось «Дніпру» форсувати події і після перерви, оскільки досить швидко за гру рукою Нуно Пінто внаслідок прострілу Руслана Ротаня був призначений пенальті, який вміло реалізував Нікола Калініч. У подальшому приїжджа команда на класі зберегла потрібні цифри і продовжила переможну серію.

Переглядів: 610 | Додав: Босий | Теги: «Таврія» - «Дніпро» - 0:2 | Рейтинг: 5.0/1